Дві дівчинки

Жила-Була дівчинка. Одного разу послала її мати у ліс копати дикий батат. Дівчинка побрала лопату, плетінку, пішла у ліс і забралася у глуху хащу. У хащі було гніздо білих термітів, і у ньому глибока нора. Стала дівчинка близько цього гнізда шукати батат, лопата у неї зіскочила із черешка й догодила прямо у нору.

Дівчинка бігала-бігала навколо, ніяк лопату

Далі
Проглядів: 58
29-09-2016, 10:25

Пригоди зайця

Заєць славився серед звірів своїм розумом і кмітливістю. За його мудрість прозвали звірі зайця Суддею. По правді сказати, зайцеві далеко не завжди вдавалося вийти сухим з води, але про цей мало хто знає. У всякому разі, життя зайця було повне пригод,

Далі
Проглядів: 98
26-09-2016, 10:11

Як на світі з'явилися літаючі риби

У теплій затоці Кампонгсаом, у берегів Кампучии, водяться літаючі риби. Як же це риби стали літати? Ось що розповідають про це старі кхмери. Давним-давно жили на березі затоки два бідні брати рибалки. Та були у них дружини: у старшого розумна й працьовита, а у молодшого - дурна так ледача. Сказала одного разу старшому братові його дружина:

- Трудимося ми з тобою з ранку до ночі,

Далі
Проглядів: 73
16-09-2016, 13:57

Розумний заєць

Коли Заєць був ще маленьким, він часто грався на березі блакитного озера. Він дуже його любив.

Багато звірів і птаха ходили на озеро пити воду. Одного разу Зайча відправилося пограти на берег. На самому березі озера росло величезне тінисте дерево.

Далі
Проглядів: 78
15-06-2016, 08:04