Три молодці й три дівчата

Жили-Минулого три молодці. Дійшла до них якось поголоска, що у старому колодязі живуть три дівчата-красуні, і захотілося молодцям побрати їх собі у дружин; так і розв'язали: більший побере у дружин старшу дівчину, середній - середню, а менший - молодшу.

Ось добралися вони до колодязя,

Далі
Проглядів: 96
14-10-2016, 14:58

Чудесні ліки

Жили-Минулого за давніх часів цар із царицею, і було у них три сини. Старшого й середнього цар дуже любив: і воїни вони мужні, і мисливці щасливі. А ось молодшого цар не дарував: дні і ночі безперервно проводив юнак за стародавніми книгами, ніяких інших утіх знати не праг. Цариця, навпаки, більш старших братів відрізняла молодшенького й завжди за нього заступалася перед батьком

Далі
Проглядів: 75
3-10-2016, 10:49

Ведьмина дочка

Жив так був одного разу цар, і кликали його Яннакис. Говорить йому мати:

- Яннаки, одружися.

- Ні, не прагну.

- Одружися, син, негоже паную без цариці.

- Не найшлася ще по мені наречена.

Раз пішов Яннакис на полювання,

Далі
Проглядів: 61
21-09-2016, 14:44

Зміїне деревце

Жив так був одного разу бідна людина, і кликали його Костакис. Усі дні онработал зі сходу до заходу, а по неділях виходив у свій садок, сідав під яблунею, з'їдав гарний обід, а потім до вечора відіграв на сопілці й у такий спосіб проводив свій день у задоволенні. Та було у Коста-Киця

Далі
Проглядів: 146
19-07-2016, 17:37

Дівиця на війні

Жив-Був цар, і було у нього три дочки. Одного разу прийшло йому послання йти на війну. А був він старий. Ось сіл, і плаче, і думає, що ж йому робити. Прийшла до царя старша дочка й запитує:

- Що з тобою, панотець, тому плачеш?

- Не твоя це турбота, не тобі про неї й знати. - Ні, панотець, скажи, а то не відстану!

- Що сказати

Далі
Проглядів: 78
15-07-2016, 17:22

Вишивальниця птахів

Жив у далекій-далекому сільці бідний юнак. Його кликали Манолис.

Батьки у нього вмерли, усе, що залишилося йому у спадщину - це стара скрипка, вона-те й утішала у дні негод його й таких же бідняків, яким був Манолис. Ось і любили Манолиса і його скрипку у окрузі усе.

Одного разу

Далі
Проглядів: 120
16-06-2016, 13:16