Коротка біографія Біографія Баратинського Євгенія Абрамовича

Баратинський, Євгеній Абрамович (1800- 1844 р. г.) Поет Біографія Народився 2 березня 1800 року в Тамбовській губернії. Навчався в Пажеському корпусі Петербурга з 1812 року. Після навчання в 1819 році надходить у лейб-гвардію, писав вірші ще вюности. Публікуватися початків в 20-х роках. З 1820 року служить у Фінляндії. Одержати чин офіцера Баратинському не вдається через свою репутацію вільнодумця й опозиціонера.

Спочатку Баратинський симпатизував ідеям декабристів, але пізніше розчарувався

в декабристському русі Він не приймав позиції декабристів, що вважали, що література повинна агітувати, призивати до боротьби. Поезія ж Баратинського була меланхоличной і повністю зверненої до внутрішнього миру людини. На вірші Баратинського починають писати музику, багато хто його добутки стали романсами (романс “Переконування”). В 1825 році Євгеній Абрамович одержує чин офіцера, іде у відставку.

У цьому ж році він жениться. В 1827 році публікуються збори віршів Баратинського. В 1832 році Баратинський починає співробітничати з журналом “Європеєць”, де він публікує не тільки свої вірші, але

й прозу Журнал закрили після виходу перших двох номерів. Баратинський пригноблений цією подією, уважає, що поети в Росії стали безсловесні. В 1835 році Євгеній Абрамович публікує друге зібрання творів, уважаючи його останнім.

Але після цього вийшов ще один збірник “Сутінки” (1842 рік). В 1843 році Баратинський їде за кордон у Париж. Потім переїжджає в Неаполь. 11 липня 1844 року Баратинський умер після нетривалої хвороби.

Похований Впетербурге.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Коротка біографія Біографія Баратинського Євгенія Абрамовича