Коротка біографія Флобера П

Народився в місті Руане, у Нормандії. Твору Віктора Гюго й інших письменників-романтиків зробили незабутнє враження на юнака. Після закінчення руанского ліцею він відправляється в Париж. В 1842 році Гюстав починає вивчати право. Але заняття його майже не цікавлять, він повністю поглинений пристрастю до елизе Шлезинжер. Його почуття виникло із часу їхньої першої зустрічі ще в 1836 році Перші, неопубліковані, роботи присвячені їй: “Листопад”, “Виховання почуттів”, “Записки божевільного”.

Для виправлення здоров’я Флоберові

доводиться виїхати в більше спокійне місце. Він переїжджає в селище Круассе, у Нормандію. Важкий нервовий розлад збільшується смертю батька й сестри. Не бачачи іншого змісту в житті, Гюстав усього себе присвячує літературі.

Повість Флобера “Спокуса святого Антонія”, написану в 1849 році, опублікувати не вдається На думку друзів Гюстава, поета Луи Буилье й письменника Максима дю Кампа, вона занадто важка й романтична. В 1849-1851 роках Флобер і Максим дю Кампа подорожують по Сходові. Вони побували в Єгипті, Сирії, Туреччині, Греції.

Повернувшись, Гюстав бере більше реалістичний сюжет для написання роману.

З історії Дельфіни Деламар, що змінювала своєму чоловікові, взяла гроші в кредитора й, будучи не в змозі віддати борг, отруїлася, виріс роман “Пані Бовари”. Створюючи цей роман, автор дотримується строго реалістичної манери.

Він писав добуток безвідривно 53 місяця, вишукуючи вірні слова й фрази. На прохання уряду викинути з роману найбільш скандальні його частини Флобер відповіло відмовою. У ході судового процесу, що збудив уряд, Гюстав Флобер був виправданий.

Свою популярність роман у значній мірі одержав завдяки цьому скандалу. В 1863 році виходить роман “Саламбо”. При його написанні автор користувався своїми враженнями від подорожі по Єгиптові. Роман “Виховання почуттів”, що вийшов в 1869 році, малює сучасний Париж.

В 1877 році виходять “Три повісті”, які розповідають нам про Иродиаде, простій служниці з Нормандії. Комедія “Кандидат”, написана в 1874 році, зазнає невдачі. Роман “Бувар і Пекюше” залишається незакінченим Під час франко-прусской війни, коли Круассе був окупований німецькими солдатами, Флобер виявився відрізаним від миру.

Стан здоров’я погіршувалося. В 1880 році Гюстав Флобер умер від апоплексичного удару


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Коротка біографія Флобера П