“Що мені дало вивчення світової літератури”

Читання і література – важливі речі в житті кожної людини. Особливість будь-якої людини, про кого б конкретно не йшлося, в тому, що вона не може спиратися в житті виключно на власний досвід. Ніколи і ні за що людина не зможе нормально жити, якщо вона не буде звертати уваги на чужі думки і роздуми про життя. Людина живе у світі, який складається з людей, а тому кожен повинен брати корисні ідеї з цього світу і застосовувати їх у власному житті та практичній діяльності.

Відмінним джерелом корисних і придатних для життя ідей є література в цілому

і світова література зокрема. З літератури можна взяти безліч дуже корисних прикладів поведінки, дізнатися багато нової інформації, причому в дуже стислому вигляді, який не може бути забезпечений якими-небудь іншими видами інформації. Завдяки читанню людина стає більш ерудованою, грамотною, інтелектуальною і, відповідно, корисною для суспільства. Втім, по корисності для суспільства і для себе самого можна умовно розділити людей, які читають тільки світову і тільки українську літературу.

Якщо ти читаєш виключно українську літературу, ти отримуєш цінну інформацію про життя свого народу, його вікові

традиції, які отримують своє поширення і сьогодні теж. Завдяки цьому ти стаєш більш адаптованими до життя в рідному суспільстві, шанси на успіх у такому суспільстві помітно зростають. Одночасно з цим слід зазначити, що для великого розуму цього мало, потрібно також читати й іншу літературу – світову.

Завдяки вивченню світової літератури можна дізнатися про життя і звичаї інших народів. Звичайно, далеко не факт, що отримані знання коли-небудь доведеться застосувати на практиці, адже це вимагає опинитися у відповідному зарубіжному суспільстві. Втім, ці знання стануть корисними і для звичайного життя. Завдяки ним можна справити хороше враження на оточуючих людей, розширити свій кругозір. Зрештою, дізнаватися про традиції товариств і людей, описаних у світовій літературі, надзвичайно цікаво і пізнавально.

З урахуванням усього вищесказаного, можна з упевненістю сказати про те, що вивчення світової літератури дало мені багато корисного. По-перше, це дало мені довгі години заняття дійсно цікавою справою, яка захоплює надовго і дуже сильно. По-друге, користь від прочитання творів світової літератури теж дуже велика. Я дізнався багато нового і корисного про життя людей із інших країн в певну історичну епоху, про самі цікаві світові події і окремих видатних особистостей. Применшити важливість всього цього – практично неможливо, тому я радий, що мені випала можливість отримати стільки користі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Що мені дало вивчення світової літератури”