Home ⇒ 📕Твори з української літератури ⇒ Павлик Наталя Мила
Павлик Наталя Мила
Павлик Наталя
Мила.
Вона сиділа, міцно стиснувши зуби і обхопивши коліна руками. Боже, скільки ночей вона просиджувала так, мало не божеволіючи від всеохоплюючого бажання! Вона знала, що засне лише в двох випадках: або задоволена і щаслива, або вкрай втомлена.
Скочила і почала ходити по кімнаті. Квартиру купила вже досить давно, все-таки спромоглася здійснити свою давнішню, виношену ще за юності мрію. Яка вона була тоді щаслива, адже думала, що тепер налагодиться і її особисте “сімейне” життя.
Її знову охопила безсила лють і вона
Її подруга, Нет, зараз, певне, спала на великому, можна сказати, величезному ліжку зі своїм красунчиком чоловіком-слонопотамом. Бр-р-р… її аж тіпало, коли вона уявляла, як він торкається до неї, починає пихтіти, намагаючись запхати свій гидкий червоний член у неї. Адже вона така ніжна, така чутлива і вкрай збудлива… коли торкаєшся її, відчуваєш оксамитову шкіру, таку божественно солодку… і коли вона обіймає… коли її груди високо здіймаються від збудження, випускаючи такий коханий голос,- це є найбільшою нагородою за ночі, проведені у такому безсилому збудженні.
– Ти моя Мила Славочка, – казала вона.
….Спочатку це все було нестерпно, просто неможливо. В душі була сама лють, презирство і навіть огида. Вона не розмовляла з Нет дуже довго, не бачилася з нею, але більше терпіти не могла, тому одного разу, коли вони знову зустрілися, милині очі світилися тим же вогнем, що й до “сварки”, що й тепер.
В той же вечір Нет зайшла до неї додому вперше, подивилась квартиру і поздоровила з новосіллям, подарувавши в ту ніч себе.
Мила просто не могла терпіти думки про те, що Нет не належить їй. Часто вона не могла повірити словам Нет про кохання. Ну як можна кохати одну її, Милу, а жити з цим жирним виродком і спати з ним щоночі?!!
Так, вони вже давно були подругами, ще з юності. Пережили разом все-все, всі радості і всі печалі, це їх ще більше зблизило і зробило одним-єдиним цілим…
Вони були вже немолоді. Кілька років тому вони склалися і купили разом нову квартиру. За рік після цього Нет вийшла заміж. Мила не могла нічого зрозуміти ще дуже довго, бо нічого не знала. Вона готувала квартиру для своєї сім’ї. яка мала складатися з двох : неї самої і Нет, але тепер вона мусить жити тут одна. Квартира була вже майже готова, коли від Нет прийшла звістка, що вона одружується. Це забезпечило Милі стопроцентну депресію на всі 12 місяців.
Нет писала, писала, телефонувала, приїздила, намагалася пояснити щось – що саме Мила вже не могла дібрати. Для неї все перестало існувати. Якби не брат, певне, вона б забула, що й досі живе.
Тепер, коли в них з Нет більш чи менш усталилися стосунки, все стало відносно спокійним. Але на неї все ще накочувалися хвилі огиди і вона не могла торкатися Нет, знаючи, що так само торкався до неї той кабанюра.
– Кинь його, – говорила щоразу Мила.-Вибирай, з ким ти.
– Чуєш, що говорю?! – Знову повторювала, вже зриваючись. – Чому ти завжди мовчиш? Кинь його, кинь!!!
Врешті це закінчувалось тим, що Нет пристрасно і ніжно зізнавалася їй у коханні, пригортаючи її до своїх повних грудей і обціловуючи.
– Кину, кину, – повторювала. – Мила, адже важливо, хто всередині, розумієш? Всередині тільки ти, чуєш, сонце?
Але невже їй було легше від того, що вона – всередині? Вона була гордою. Але було зовсім важко боротися із самотністю в душі та всім іншим. Адже вони кохалися більше 20 років.
Ось і тепер Мила сиділа одна в цих стінах, які готувала для них обох, і думала, думала, думала…
Вона, горда, раніше була впевнена, що у випадку зради, іншого варіанту, окрім одного, бути не може. Але тепер, після стількох років любові, цього почуття, у існування якого раніше не вірила, думка зовсім змінилася. Вона вже зрозуміла, що життя без Нет неможливе. Якби, правда, вона не повторювала постійно, що кохає, кохає по-справжньому і досі, а одруження – не менш вимушений і бридкий крок і для неї, то Мила вже б приклала максимум зусиль, аби показати свою байдужу незалежність.
Ця Нет завжди була складною і незрозумілою.
Але коли вона приходить, обіймає, цілує і просто говорить до МИли, то все відходить на дальній план, стає неважливим, бо існує лише одне: вони вдвох, і їхнє кохання. Лише одна ця мить. І хоч як не намагалась жити розумом, але почуття беруть своє.
І коли щось із рік тому Нет завагітніла, Мила була в розпачі. Ще одне підтвердження зради.
– Слухай, серце, – говорила-шепотіла вона Милі ночами, – адже ми так хотіли дитину, маленьку дівчинку, яку ми будемо любити. Ось ми її матимемо. Вона наша. Твоя і моя.
– Так, але ж не від цього жирного йолопа!
Нет ще дужче пригортала і цілувала Милу. А що ж вона могла вдіяти проти таких аргументів нещасна Мила?
Раз після ще одного скандалу, шквалу і т. д. Нет у пориві злості сказала:
– Ця дитина не його.
Мила зупинилася і спитала, чия.
– Памятаєш Макса?
Мила відчула, як її очі червоніють і груди наливаються злістю, образою, огидою, ревнощами і прикрою люттю.
– Ми з ним коханці, – продовжувала Нет. – І вже давно. Якось зустрілися і невдовзі переспали. Ти ж знаєш, мені потрібно багато задоволення, і ви вдвох мені його давали.
Чудовий у ліжку, він завжди повторював, що дуже довго страждав, що тоді все так вийшло.
Мила іноді думала, невже вона така дурна, що все це терпить. І не могла дати відповіді.
Раптом відчинилися двері і щось важке гупнуло на підлогу. У Нет був власний ключ. Але Мила сиділа і далі. Тепер вона була у тому стані, що здатна була викинути Нет на сходи, відібрати ключ і сказати останнє “прощай”.
– Привіт.
– Привіт…
Нет пішла до вонної. Найчастіше вона приходила так само пізно вночі і йшла до ванної, а тоді відразу – в ліжко.
Щось Нет теж була не в гуморі, бо у ванній щось бахнуло і чути було “факи”. Далі зашуміла вода, і досить швидко Нет вийшла. Мила сиділа на ліжку, так само обхопивши коліна руками і дивлячись прямо поред себе.
– Гей, ти так і сидітимеш?
Жодної реакції.
Нет глянула на кімнату, на Милу і неначе помякшала. Сіла поруч, обхопила за плечі. Поцілувала у голову, прихилилась і так вони сиділи, мовчали.
Потім Нет тихо промовила:
– Я пішла від нього.
(1 votes, average: 5.00 out of 5)
Схожі твори:
- Чим запам’ятався мені Павлик із оповідання Спиридона Черкасенка “Маленький горбань” Чим запам’ятався мені Павлик із оповідання Спиридона Черкасенка “Маленький горбань” Я читала багато творів про дітей, але ті почуття, які збентежили душу після знайомства з оповіданням Є. Черкасенка “Маленький горбань”, важко визначити одним словом. Тут – і співчуття до хлопчика з глибокими променистими очима, “що одсвічували далеко захованим смутком”, і...
- Наталя Олексіївна Ласунская в романі “Рудин” У романі И. С. Тургенєва “Рудин” чарівним жіночим образом є Наталя Олексіївна Ласунская. Ця молода дівчина з першого погляду могла не сподобатися. Натали ще не встигла розвитися, була худа, смаглява, трималася небагато сутуловато. Риси особи гарні й правильні, особливо гарний було її чисте й рівне чоло. Училася вона прилежно, читала...
- Тетяна, мила Тетяна, з тобою тепер я сльози ллю Роман “Євгеній Онєгін”, мені здається, займає центральне місце у творчості Пушкіна. Це не тільки саме велике по розмірах добуток, але й саме широке по охопленню тим, характерів, картин, місць. Воно вплинуло на становлення російського реалізму. Письменник працював над ним більше восьми років. За широту зображення російського життя, за глибину типових...
- Нові імена української сучасної поезії. Наталя Жовнір-Близнюченко Наталія Близнюченко народилася в 1959 році в селі Дружба Решетилівського району Полтавської області. Мати, Близнюченко Галина Павлівна, працювала учителем російської мови і літератури в місцевій школі. Батько, Близнюченко Степан Федотович, працював секретарем Шевченківської сільської ради, заступником голови колгоспу по тваринництву, пізніше, до пенсії, головним зоотехніком колгоспу ім. Жданова. Учасник бойових...
- НАТАЛЯ ЗАБІЛА Є письменники, що цілком віддали своє життя дитячій літературі – дуже важкій, іноді малопомітній, літературній роботі. Серед них, ніби айсберг, височить постать чудової поетеси Наталі Львівни Забіли, чиє життя покладено на олтар служіння Дитячій Музі. Народилася письменниця 5 березня 1903 року в місті Петербурзі у дворянській родині з великими мистецькими...
- ПОЕТИЧНА СКРИНЬКА. НАТАЛЯ ЗАБІЛА. ДОЩ ІДЕ І семестр З НАРОДНОГО ДЖЕРЕЛА АВТОРСЬКІ ВІРШІ ТА МАЛІ ЖАНРИ ДЛЯ ДІТЕЙ Урок 22. ПОЕТИЧНА СКРИНЬКА. НАТАЛЯ ЗАБІЛА. ДОЩ ІДЕ Мета: учити учнів розуміти поетичні твори, виділяти головне, аналізувати; спонукати дітей до словесної творчості; виховувати любов до слова, бажання користуватися його красою та силою. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА...
- ПОЕТИЧНА СКРИНЬКА. НАТАЛЯ ЗАБІЛА. ЗАБАВЛЯНКИ І семестр З НАРОДНОГО ДЖЕРЕЛА АВТОРСЬКІ ВІРШІ ТА МАЛІ ЖАНРИ ДЛЯ ДІТЕЙ Урок 21. ПОЕТИЧНА СКРИНЬКА. НАТАЛЯ ЗАБІЛА. ЗАБАВЛЯНКИ Мета: продовжити ознайомлення учнів з творчістю Наталі Забіли; учити правильно, виразно читати поетичні твори, аналізувати їх; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати мислення, кмітливість, зв’язне мовлення; виховувати любов до рідного слова. II....
- Йоганн Вольфганг Гете Поезії в перекладі Миколи Зерова Йоганн Вольфганг Гете Поезії Перекладач: Микола Зеров Джерело: З книги: Микола Зеров. Твори в двох томах. К.: Дніпро, 1990 Прагнення Хто лише муку зна, муку кохання, Лиш той пізнав до дна моє страждання! Сам я без втіхи й сна смутний блукаю… Хто мене любить, зна, в дальньому краю; Душа моя...
- “Кожне життя є особистим поглядом на Всесвіт за Хосе Ортега-і-Гассетом” Хосе Ортега-і-Гассет – це іспанський соціолог і філософ, який був сином літератора, завдяки цьому добре знався на літературі і при цьому творив досить цікаву філософію. Поспостерігати за певною життєвою філософією, поглянути на її особливості та характеристики, задуматися про практичну користь від певних філософських поглядів і думок – цікаво завжди, без...
- Щастя. Яке воно? Щастя! Яке воно? Багато людей задумуються над значенням і змістом цього слова. Ай справді, що це? Гроші, багатство, розкіш, слава…Можливо, це щастя? Ні. Я думаю, ні. Дзвінка монета, гордість від неї не може дати повного задоволення, радості. Людина може мати щастя і не помічати його. Адже в кожного воно своє....
- Твір-роздум. 4 клас ЗРОЗУМІЙТЕ МЕНЕ. Ось уже другий рік поспіль я займаюся у міському танцювальному клубі “Юність”. Не всі мої близькі задоволені цим. Мама говорить, що у мене залишається мало часу для навчання і домашніх справ, а подружка дорікає, що майже не приділяю їй уваги. Чому вони не хотять зрозуміти мене? Адже мені...
- “Співчуття та взаєморозуміння між людьми” Незважаючи на багато об’єктивних аспектів існування всього людства, між людьми повинні підтримуватися стосунки певного рівня і якості. Зокрема, має бути належне співчуття і взаєморозуміння, рівень якого буде достатнім для нормального життя кожної окремо взятої людини. Аспект взаєморозуміння і співчуття між людьми піднімався і розглядався в багатьох літературних творах. Та справедливості...
- “Чи потрібно людині шукати відповідь на питання про доцільність підкорення природи й володарювання над нею?” Питання про взаємодію між природою і людиною є досить складним і неоднозначним, а тому воно заслуговує самого ретельного розгляду і аналізу. Від правильного вирішення цього питання залежить все майбутнє людства, і це аж ніяк не перебільшення. У відносинах і взаємодіях з навколишньою природою людина зобов’язана бути обережною і акуратною, адже...
- Глібов Леонід Іванович Перекотиполе Котилося через поле Перекотиполе – Довідаться щастя й горя Край Чорного моря. Розходилися поляне, Аж серденько в’яне: Одні на сміх піднімають, Другі дорікають. – Тю-тю, дурний, розігнався! Будяк обізвався.- Чого тебе вража сила Отут розносила! – А Півники-самохвали І собі пристали, Як горохом обсипають, Сміються, гукають: – А куди, джигуне...
- “Мої роздуми після ознайомлення з романом “Злочин і кара” Існує безліч романів та інших літературних творів, які змушують людину в дійсності задуматися про власне життя і про все, що відбувається в житті день від дня. Цілком зрозуміло, що роман Федора Достоєвського “Злочин і кара” є одним з таких творів. Він змусив замислитися про багато чого не тільки мене одного,...
- “Чого навчив мене твір “Крихітка Цахес” Літературні твори можуть навчити людину багато чому. Більш того, в деяких випадках вони є ключовим джерелом для отримання будь-яких необхідних для кожного знань. Такі абстрактні і не завжди зрозумілі твори, як “Крихітка Цахес”, хороші тим, що змушують активізуватися людський розум. Вони відкривають перед людиною нові і досить широкі можливості, наприклад,...
- “Думки та почуття при прочитанні твору “Поза межами болю” Кожен літературний твір може викликати певні почуття і емоції у його читачів. Одним з досить емоційних творів є поема Осипа Турянського “Поза межами болю”. Опис життя її героїв, їх складнощів і проблем дійсно викликав у мене ряд найрізноманітніших думок, почуттів та емоцій. Не думаю, що я один такий, оскільки описані...
- “Сучасне телебачення” Всі ми живемо в інформаційну епоху. Людина мимоволі стала об’єктом впливу з абсолютно різних джерел. Навколишнє середовище стало зацікавленим явищем, а тому на людину постійно справляється вплив різного роду. З різних джерел, в тому числі і з телебачення, в наші голови намагаються вкласти різну інформацію, а тому людина нерідко стає...
- Цитатна характеристика Марусі Чурай та героїв поеми Маруся Чурай – головна героїня поеми Ліни Костенко. Це горда та обдарована дівчина, мешканка Полтави часу Гетьманщини, яка складає пісні для козацтва. Її обранець – Гриць Бобренко, який виріс без батька, теж козак… “Я ж лицаря чекаю, козака…” – каже романтична та запальна Маруся про коханого, наділяючи його найкращими властивостями,...
- “Страх” Людина – це досить складна істота, яка володіє різними якостями. Однією з найбільш складних і суперечливих якостей людини є страх. Ставлення до страху різне. У нашій культурі його прийнято вважати низькою якістю. Ті, хто не має страху, іменуються сміливцями, людьми, які подібні до героїв. Логіка, яка стосується сучасного поняття страху,...