“Чужою мовою у державі розмовляє або гість, або найманець, або окупант”
В нинішній час, як ніколи раніше, необхідно зосереджуватися на своїй національній ідентичності і підкреслювати її завжди, коли тільки представляється можливість. Одним з невід’ємних елементів такої ідентичності є наша рідна українська мова. В даний час проблема національної самосвідомості стала настільки серйозною, що використання будь-якої іншої мови, крім української, у нашій країні може кинути на людину тінь. Досить цікаво подумати і поміркувати, хто ж ті люди, хто говорять в нашій країні на іншій мові.
По-перше, такими людьми є гості.
Друга категорія людей, яка розмовляє чужою мовою на території нашої країни, це найманці. Як правило, ці люди не мають нічого спільного з країною,
Третя категорія – це окупанти. Ці люди не є громадянами нашої країни, і навіть не живуть в ній. Їм, як і найманцям, все одно, як буде розвиватися України, які перспективи її чекають, і що у неї в майбутньому. Окупанти займають частину нашої країни в рамках агресії сусідньої держави і спілкуються рідною мовою. Природно, що ця категорія є самою поганою і навіть ворожою для жителів України.
Враховуючи все вищесказане, можна прийти до деяких висновком. Перш за все, хотілося б запитати тих, хто не використовує українську мова сьогодні. Хотів би поцікавитися у них, до якої категорії вони самі себе відносять. Якщо ви живете в Україні, ви повинні знати українську мову і використовувати її. В даний час в країні складні часи, всім нам необхідно єднання. Проявити все це можна при використанні української мови.