“Чи престижно мати міцні знання і навчатися успішно?”
Питання престижу в житті було актуальним завжди, жодним чином не можна вважати винятком і сучасне людське суспільство. Люди обов’язково змагаються між собою, намагаються перемогти в конкуренції, щоб бути максимально ефективними, а тому цікавляться престижем і прагнуть його отримати. Як відомо, сьогодні найпрестижніше мати багато грошей, дорогі речі і взагалі демонструвати різними способами свій надзвичайно високий статус у суспільстві. Але є й інші речі та дії, які теж потрібно враховувати, адже і вони роблять становище людини престижнішим.
Я
Як правило, чим вище суспільство, тим розумніші там люди, адже забратися на верхівку всієї соціальної піраміди зовсім не так просто. Саме з цієї причини в цьому суспільстві прийнято вважати престижними хороші знання. В свою чергу такі знання можуть забезпечуватися виключно серйозним навчанням, так що можна в цілому сказати, що міцні знання і хороше навчання, в тому числі і на шкільній лаві, – це теж досить престижно.
Втім, окремо варто згадати про деякі помилкові, неправильні установки і думки, які існують у сучасному суспільстві. Деякі люди вважають, що для життєвого успіху, який є основним індикатором престижності, добре вчитися зовсім не обов’язково, а потрібно починати працювати якомога раніше, щоб набиратися досвіду тощо. Досвід завжди корисний, але він ніколи не зможе замінити дійсно якісні знання. Знання розширюють світогляд людини, показують їй набагато більше, ніж вона бачить у певний момент, а тому ймовірність того, що така людина буде щасливою – значно вище.