“Знання – це сила”

Не дарма настільки добре в ужиток людини увійшла фраза про те, що знання є силою. Дійсно, з цим навряд чи хтось візьметься сперечатися – сила розуму набагато більше, ніж сила, наприклад, фізична. Якщо подивитися на найвпливовіших людей нашого світу, далеко не завжди вони сильні фізично. У них може бути зайва вага, проблеми зі здоров’ям, але, тим не менш, можливостей у них набагато більше, ніж у тих, які мають силу тіла, але мають слабкий розум. Чому ж так складається? Які основні характеристики розумової сили і чому люди, які мають хороші знання,

частіше за інших домагаються в цьому світі успіхів?

Відповідати на це питання зовсім не складно, якщо розуміти деякі речі. По-перше, у світі все влаштовано так само, як і на дуже великому ринку. Між людьми відбувається постійний обмін вміннями, навичками і, нарешті, знаннями. Якщо комусь щось потрібно, а сам він цього зробити не може, цілком раціонально звернення до іншої людини для отримання відповідних благ. Як правило, людині не вистачає якихось знань. Через їх нестачу вона звертається до більш розумного товариша або просто до тієї людини, яка має знання і відповідно може допомогти. Це нормально і природно.

Таким чином, до людини, яка має знання, постійно хтось звертається і в обмін на його знання та інформацію готові передавати свої матеріальні блага. Знаюча людина отримує все більше матеріальних благ і, відповідно, отримує силу.

Але знання корисні не тільки тому, що вони дають людині матеріальні блага, за які можна зробити практично все що завгодно. Іноді знання можуть стати в нагоді людині і в особистих справах і питаннях. Приміром, людина, у якої все йде не дуже добре в особистому житті, як правило, позбавлена знання про те, як необхідно спілкуватися з людьми і як домогтися від них того, що йому потрібно. А ось людина зі знанням цього зазвичай вміє маніпулювати усіма, завдяки своїм знанням він завжди може змусити робити людей щось, що йому вигідно.

Людина, що має знання, набагато сильніше того, хто має фізичну силу. Знання дозволяє управляти не тільки собою, а й іншими. Завдяки знанню людина підпорядковує собі інших людей, створює навколо себе згуртований колектив, який може домагатися великих успіхів. Кожен, хто хоче стане по-справжньому успішною людиною по життю, повинен робити свою інвестицію в знання – чим більше їх у нього буде, тим вище шанси на остаточний успіх по життю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

“Знання – це сила”