Біографія Висоцького Володимира Семеновича

Народився в Москві в сім’ї військового зв’язківця. У дитячі роки жив з родителями в еберсвальде (під Берліном) по місцю служби батька, потім з матір’ю – у Москві. Закінчивши школу, надійшов на настійну вимогу батьків у МИСИ на механічний факультет. Став займатися в самодіяльності. Усвідомивши себе творчою особистістю, пішов з інституту й надійшов у студію МХАТ.

Закінчивши училище, став працювати в Московському театрі ім. А. З. Пушкіна, потім “почав бродити по різних московських театрах”. В 1964 році надійшов у трупу тільки що

організованого Театру на Таганку, де й залишався до кінця життя. Працюючи в спектаклях як автор текстів і музики, Висоцький зіграв у театрі більше 20 ролей. За своє коротке життя Висоцький написало біля тисячі пісень у різних жанрах: казки, іронічні добутки, романтичні, ліричні, героїчні…

Його пісні були своєрідним “театром одного актора”. Багато пісень було написано їм для кіно. Висоцький знявся в тридцяти художніх фільмах. Офіційно не визнаний, поет був любимо народом завдяки магнітофонним стрічкам.

При житті поета не були надруковано жодного його вірші, не було дозволено жодного відкритого

концерту Після смерті Висоцького (25 липня 1.980 року, Москва) був виданий збірник віршів поета “Нерв”, складений Робертом Рождественським. В 1988 році вийшла більша книга віршів В. Висоцького “Вибране”, у якій його поетична творчість представлена найбільше повно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Біографія Висоцького Володимира Семеновича