“Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець”

Невже борці за життя виховуються в дитинстві? Ні. Все починається набагато раніше, ніж з’являється людина. Ще до народження тільки кращий досягає мети. Це боротьба за життя. Потім, ще до народження, майбутня людина бореться за місце, харчування. Це теж боротьба за існування.

Народження. Не треба розповідати, які фізичні зусилля повинен докласти малюк, який тільки з’являється на світ. Боротьба за життя!

Малюк ще не вміє тримати голівку, сидіти, повзати, ходити, говорити. Всьому цьому він навчається в процесі боротьби, боротьби за життя.

Пісочниця,

дитячий сад, школа, інститут, робота, бізнес. Скрізь людина – ще малюк, потім дитина, підліток, доросла людина, бореться за гідне місце в суспільстві.

Хвороби в будь-якому віці – боротьба за існування. Доля заохочує лише тих, хто готовий перемагати. Виходить, що все наше життя – суцільна боротьба. Щодня. Щоранку ми боремося зі сном. Всі ми часто боремося зі своєї ж лінню. Деякі борються з совістю, інші – навпаки.

А раз наше життя – боротьба, і без неї ніяк, може, комфортніше переглянути своє ставлення до неї і спробувати не сприймати її як щось неприємне?

Адже ні для кого не

секрет, що найчастіше досягають більшого успіху в житті люди, що звикли боротися, ті, які придбали відповідні навички, люди, які багато робили це з раннього дитинства в силу обставин: чим комфортніше умови існування людини, тим більш м’яка боротьба відбувається, тим більше непристосованими до життя опиняються такі люди. Так що боротися треба завжди, адже наше життя – це постійна боротьба, а людина – це борець за своє життя, за своє щастя, за своє місце під сонцем.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець”