Простота – найкраща риса характеру людини (твір-роздум)
ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ
Простота – найкраща риса характеру людини (твір-роздум)
“Ми плачемо тому, що нам сумно, але й сумно нам тому, що ми плачемо”, – писав відомий американський психолог початку XX століття В. Джеймс. Ці слова підтверджують мудрість, що зміст визначає форму, але і від форми залежить зміст. Це важливо пам’ятати, коли замислюєшся над формами своєї поведінки, роздумуєш над тим, що має стати звичкою і що наповнить твій внутрішній світ.
У культурі багатьох народів вважається непристойним показувати всім,
Звичайно, ми з більшим задоволенням спілкуємося з веселою людиною, ніж з тією, яка говорить тільки про свої негаразди, не приховує свого поганого настрою. Але й нав’язливі веселощі іноді втомлюють більше, ніж ниття песиміста.
Серед моїх знайомих є хлопець, який завжди “сипле” дотепами. Я вважаю, що він не вміє себе поводити,
Смішним можна бути навіть у манері вдягатися. Один мій знайомий ретельно підбирає краватку до сорочки, сорочку до костюма. Увесь його одяг здається ідеальним, але зовнішній вигляд викликає сміх, особливо тоді, коли він, такий вичищений і прилизаний, з’являється на дискотеці. Мені здається, що чиста сорочка, вичищене взуття, приємний запах – і твій вигляд не викличе сміху чи глузувань.
Я із задоволенням спілкуюся з людьми, які вміють вислухати, щось порадити, уміють помовчати і рідко та вчасно пожартувати. Один китайський мудрець сказав: “Нема кращої музики, ніж тиша”. Я вважаю, що найкращою “тишею в людині” є скромність, і немає нічого гіршого, ніж галасливість, пихатість, бажання бути завжди в центрі уваги, що свідчить, у першу чергу, про якісь комплекси.
Бажання завжди бути у всіх перед очима робить людину смішною і небезпечною, адже заради гострого слівця такий співбесідник здатен оприлюднити довірену тільки йому таємницю, порушити дане слово, посміятися із сокровенного. Від таких “друзів” треба триматися якнайдалі. Я вважаю, що товаришувати можна з людьми, які поводять себе скромно і ненав’язливо.