“Дитинство – найкраща пора”

Світ дитинства – це такий чарівний світ, в якому дитина може пограти в ляльки, в машини, в м’яч. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно все-таки дуже цікаве, яскраве і веселе. Це незабутня пора, пора мрій, щирої радості і дорослішання людини. Ми не повинні забувати дитинство і повинні берегти його в своєму серці, і тоді воно не забуде нас.

Дитинство – це безтурботність, веселість, радість кожної людини. Згадуючи про своє дитинство, ми ніколи не можемо сказати, що воно пройшло для нас погано або що нам було нудно. Це завжди хороші, добрі

і щасливі спогади нашого життя. Ми ростемо, вчимося життю, починаємо усвідомлювати реальність саме в цьому віці. Саме тому в школу починають ходити з віку 6-8 років. Ми краще запам’ятовуємо алфавіт, таблицю множення, правила мови та інші корисні відомості. А діти, які вперше прийшли до школи, ще відчувають себе дітьми. Вони приносять іграшки, ляльки та машини із собою на заняття, і не усвідомлюють що це вже, хай і маленька – щабель до початку дорослого життя.

Дитинство – це свобода, коли немає ніяких обов’язків, проблем і турбот. Багато дорослих часто говорять: “Як добре бути маленьким! Можна

спати, скільки хочеш, можна прокинутися, підійти до вікна і спостерігати, як люди поспішають по своїх справах, слухати, як шумить місто за вікном. Весь день можна грати в різні ігри: в хованки – і ховатися де завгодно, в догонялки – тікати, наприклад, від бабусі. Потім можна гуляти на свіжому повітрі, грітися на сонечку, лежати на травичці і насолоджуватися свободою. Але це тільки мрії, дитинство ніколи не повернеш! “

У кожної дитини є сім’я. Сім’я – це захисник. Що б не сталося з дитиною в дитинстві, хто б його не образив, тільки в родині знайдеться розуміння, підтримка і захист. Напевно, тому в дитинстві так легко і безтурботно живеться, тому що на варті стоять завжди батьки, сім’я. У дитинстві відбувається багато різних подій, і якщо ти з часом забув, що з тобою було в дитинстві, то мама або тато завжди розкажуть тобі про це.

У дитинстві нас радує кожне свято. Дитинство завжди нагадує смачні торти, веселощі та подарунки. День народження – це день, коли ми стаємо на рік старші. Ми його чекаємо і радіємо йому. Батьки вітають, обіймаючи й цілуючи, друзі приходять і дарують подарунки. Всі діти дуже це люблять!

Я вважаю, що світ дитинства – це прекрасний період у житті кожної людини. У всіх людей воно проходить по-різному, але я не чула ні від однієї людини, щоб вона казала, що її дитинство пройшло погано. Адже все одно в житті кожної людини в дитинстві є якісь яскраві незабутні моменти. Адже дитинство – це здорово!

У нашому дитинстві є і незабутні події. Це можуть бути будь-які поїздки, подорожі та багато іншого. Коли ми розповідаємо про це, то звичайно, радіємо і посміхаємося, згадуючи про те, де побували. З дитинства ми назавжди запам’ятовуємо такі щасливі моменти і цікаві подорожі. Дитинство пролітає дуже швидко у всіх, у тому числі – і в мене. У моєму дитинстві було багато щасливих моментів. Це приголомшливі спогади з дитинства.

Так, може бути, в дитинстві ти знаходишся під хорошим наглядом батьків, і це тільки покращує твоє життя. Батьки люблять тебе, піклуються про тебе і ніколи не дадуть скривдити. Я думаю, що в дитинстві живеш, ніби в чарівній країні, в якій все переливається різними кольорами і фарбами, все іскриться щастям. Незважаючи на те, що діти поступово дорослішають, чарівна країна дитинства супроводжує людину усе життя. Діти стають з роками дорослими і розумними, але все одно вони ніколи не забудуть цю чарівну країну – першу свою школу життя, свій маленький світ.

Багато дорослих хочуть повернутися в минуле, побути дітьми хоч на деякі миті, відчути себе маленькими, вередливими і крихкими. А деякі все життя в душі ще діти. Але все ж справжнє безтурботне і любляче дитинство, на жаль, не повернути ніколи.

Дитинство не вічне, воно все-таки коли-небудь закінчується, йому на зміну приходить доросле самостійне життя. І як здорово, що в нашій пам’яті зберігаються теплі спогади про дитинство, про цю чудову, прекрасну пору, коли можна нескінченно грати, веселитися, дивуватися. Але дитинство – це не тільки радісні моменти, в дитинстві бувають засмучення і образи, прикрощі та суми. Але вони так швидко проходять, що, здається, дитинство складається тільки зі світлих, яскравих фарб, кольорів і щастя!

Але, як би нам не хотілося, дитинство йде непомітно, зникає, і ніяк його не зупинити. Ми всі зростаємо… Але ніколи не варто забувати його, треба згадувати з радісними почуттями, адже це – перші кроки у нашу сьогоднішнє, майже доросле, життя, наші перші ідеї, думки і бажання. Бережіть дитинство в своєму серці, і воно завжди буде обігрівати вас щасливою думкою про нього.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.00 out of 5)

“Дитинство – найкраща пора”