Есе на тему “Моя кар’єра”

Приклад написання есе за темою

Цього року я вступив на факультет інформаційних технологій. Це мій перший серйозний крок в області кар’єри. Взагалі-то, вона для мене – не самоціль. Деякий час тому я вирішив, що кар’єра не буде головним у моєму житті. Але тоді ж я почав будувати фундамент для свого майбутнього в професії. Зараз я поясню свою позицію.

Розмірковуючи, я прийшов до висновку, що не можна підпорядковувати все життя кар’єрі, так загубиться її радість. Цікаво, але, прийшовши до цього висновку, я почав серйозно думати про

майбутню професію. Чому такий парадокс? Я не хочу бути кар’єристом та дряпатися “службовими сходами” будь-якою ціною. Не бачу в цьому сенсу.

Але я усвідомив і важливість кар’єри. Успіхи на роботі дають можливості для цікавого життя. Це матеріальна забезпеченість, можливість подорожувати, побачити світ, спілкуватися з непересічними людьми. Це дає повагу серед професіоналів. Я хочу реалізувати свої здібності та таланти, відчувати важливість своєї справи, а не займатися все життя чим доведеться.

Я вирішив присвятити життя інформаційним технологіям, бо з дитинства цікавився ними. Мати справу з комп’ютером

у мене добре виходить, так і математика дається мені все-таки легше, ніж гуманітарні науки.

Інформаційні технології – це величезний і найцікавіший світ знань. Зараз вони – одна з новітніх, областей, і тут потрібні фахівці. IT зараз розвиваються дуже швидко. Щоб заповнити прогалини у знаннях і точно вступити на ту спеціальність, на яку хочу, я займався на підготовчих курсах в університеті. Тобто про майбутню професію я думав ще в школі.

Звичайно, були в мене й інші варіанти. Родичі та друзі радили юристом стати, лікарем, менеджером. Але я не прийняв їхні поради та пропозиції, тому що моя професія – це вже моя справа. Треба ж колись ставати самостійним.

Я прислухався тільки до поради батька, він у мене інженер. Ми вирішили, що, якщо я вже ніяк не вступлю на факультет інформаційних технологій, то піду в інженери, стану фахівцем з енергетики. Але у мене все вийшло, я “пробився” на потрібну мені спеціальність. Через кілька років я стану фахівцем з автоматизованих систем керування.

Чи потрібно говорити, що мені дуже подобається кожен день вивчати те, що мені насправді цікаво, до чого у мене є схильності? І я впевнений в тому, що моя кар’єра якраз з цієї причини буде успішною!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Есе на тему “Моя кар’єра”

Categories: Твори на вільні теми

Links