“Детективні історії Артура Конан-Дойля”

Детективна розповідь “Пістрява стрічка” ввійшла до циклу творів Артура Конан-Дойля про Шерлока Холмса. Оповідь ведеться від імені друга геніального детектива – доктора Ватсона.

Одного разу, прокинувшись від солодкого сну, біля свого ліжка Ватсон побачив одягненого і цілком готового до нових пригод свого друга – Холмса, що було досить незвичним. Незважаючи на ранню пору, у вітальні їх чекала стривожена молода леді, Хелін Стоунер. Одягнувшись, Ватсон, у супроводі свого колеги містера Холмса, зійшов вниз, де тремтячи від страху

сиділа їхня нова клієнтка.

І ось, коли усі гарно вмостилися біля каміну, жінка почала розказувати ту історію, яка привела її сюди. Розказуючи, Еллен, то здригалася від жаху, то починала плакати від хвилювання. Історія була не коротка. Спочатку жінка розповідала про свого вітчима, доктора Ройлотта, – чоловіка, якого усі боялися, і по садибі якого розгулювали мандрівні цигани, гепард і бабуїн, а пізніше і про свою єдину подругу, сестру-близнючку Джулію, яка два тижні тому була вбита. Еллен підозрювала у смерті своєї сестри вітчима, оскільки він згідно заповіту матері мав право розпоряджатися їх грішми аж до

весілля сестер. Незадовго до цієї страшної події вбита готувалася до свого весілля.

Шерлок Холмс дуже зацікавився цією справою і пообіцяв розкрити її якнайшвидше. А місіс Стоунер вирушила додому. Розв’язка цієї історії заключається в тому, що Шерлок Холмс зміг запобігти ще одному нещасному випадку. Містер Ройлотт намагався вбити і його замовницю, адже вона також в скорім часі мала вийти заміж.

Ось таким цікавим виявився черговий детектив Артура Конан-Дойля, письменника якого прославив створений ним Шерлок Холмс.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

“Детективні історії Артура Конан-Дойля”