“Характеристика Шерлока Холмса і Доктора Ватсона”

Найцікавіше, що є в будь-яких творах, це їх герої. Саме з цієї причини завжди настільки цікаво давати їм характеристику, аналізувати їх поведінку і вчинки. Завдяки розкриттю образів героїв творів можна дізнатися багато нового, по-іншому зрозуміти твір, витягуючи з нього все більше і більше користі. Двома центральними фігурами твору Артура Конана Дойля є Шерлок Холмс і Доктор Ватсон, досить цікаво давати їм характеристику.

Найголовніше, що можна сказати про Шерлока Холмса, це те, що він – дуже енергійна людина. Енциклопедичні знання можуть

стати в нагоді людині в будь-якій сфері, в рамках будь-якої професії. Винятком з цього правила зі своєю цікавою професією не став і Шерлок Холмс. Він регулярно використовував своє величезні знання, найвищий інтелект і прекрасну пам’ять для розгадування найскладніших загадок того часу. Будучи людиною середнього віку, герой володів вже досить об’ємним багажем знань, позаздрити якому міг би кожен. Позитивний Холмс був і в емоційному плані. Він практично ніколи не виходив з себе, був у цілому повністю урівноваженим, при цьому без долі сумнівів міг визнати свої помилки, якщо вони були очевидними. Він був хорошим

другом і вірним товаришем, на нього, його вміння та знання завжди могли покластися оточуючі. Але Холмс володів і недоліками, зокрема, таким недоліком можна називати зловживання міцною кавою і тютюнопалінням.

Не таким цікавим, як Холмс, але все ж теж досить цікавою людиною є Ватсон. Він виступав в основному в якості помічника Холмса, записував все те, що той робив, і в усьому йому допомагав. За освітою Ватсон був військовим лікарем. Найголовнішим і найкориснішим для загальної діяльності Ватсона була його прямота і справедливість. Він не боявся ділитися своїми думками, нерідко це приносило істотну користь. Також він відповідав взаємністю Шерлоку Холмсу в тому, що був для нього точно таким же вірним і прив’язаним другом, який завжди намагався допомогти і робив це найкращим можливим чином. Ватсон був дуже правдивий, завжди говорив правду, чим теж був корисний Холмсу.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що пара Шерлока Холмса і Доктора Ватсона постала прикладом практично ідеальної співпраці. Всі ті викриття злочинних діянь, з якими впоралися ці дві людини, здійснилися саме завдяки їх прекрасній розумовій та духовній сумісності. Шерлок Холмс і Доктор Ватсон – ідеальні партнери для розслідування злочинів.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.67 out of 5)


“Характеристика Шерлока Холмса і Доктора Ватсона”

Categories: Твори на задані теми

Links