“Будь-яка проблема – це можливість стати кращим”

Протягом усієї історії людства сильні люди були завжди в меншості. Вони мали бути на вагу золота, оскільки штовхали цей світ вперед. Та парадоск полягає в тому, що їх не любили, оскільки вони були кращими за інших, хоч і не показували цього. Люди не люблять білих ворон, тому несвідомо, об’єднувались у такий собі конгломерат і протистояли їм кількістю. Дитинство сильних людей практично завжди було невтішним. Чому? Тому що вони вирізнялись із сірої маси споживачів. Тому що їхні голови були забиті не інстинктивними бажаннями, а глобальними клопотами.

Їх оцінювали нижче як інший, тому що вони були альтруїстами, філантропами, а не егоїстами.

Такі проблеми б зламали більшість. Вони загнулися б під тягарем проблем та переживань. Більшість не змогла б вийти із такої приємної зони комфорту, перебороти себе, діяти не дивлячись ні на що, брати відповідальнісь виключно на себе. Та люди, які привикли боротися за життя і кожну його можливість – ні. Вони знають ціну життя та чого воно варте. Таких людей абсолютна меншість. Вони – ті самі кілька відсотків із ста, які чогось варті, які мають стержень, які готові працювати над собою. З таких людей потрібно брати

приклад. У таких людей потрібно вчитися. Їх філософію потрібно вивчати. Їх віру потрібно приймати. Одне лиш перебування із такою людиною приносить шалене задоволення. Такі люди не зациклені ні на чому. Вони можуть відмовити собі для довгострокової перспективи. Вони привикли жертвувати та отримувати те чого забажають.

І саме проблеми їх найкраще гартують. Роблять все кращими і кращими. Вони ніколи не скиглять щодо проблем у їхньому житті. Вони сприймають їх абсолютно по іншому аніж усі люди. І, як на мене, це правильний вибір. До негараздів потрібно відноситись із прагматизмом, можливо оптимізмом і тільки тоді, ми будемо здатні іх перемогти.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Будь-яка проблема – це можливість стати кращим”