“Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність”

Найважливішу роль в житті людини відіграє вибір його життєвого шляху. Цей вибір виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві і розмірковувати про свої потреби. Тому трудова діяльність дуже важлива протягом усього життя. Найголовніше, щоб праця була улюбленою, щоб була така робота, яка буде цікавою і захоплюючою. Головне – проводити робочий час на улюбленій роботі, в улюбленому колективі! Крім цього, улюблена праця повинна давати матеріальний достаток, якого вистачало б на гідне утримання сім’ї, на відпочинок і розваги.

У

наш час, щоб мати улюблену роботу, необхідні глибокі і різнобічні знання, володіння іноземними мовами. Школа допомагає нам отримати основу знань, вчить культурі спілкування. Вчитися буває важко, але ми розуміємо, що нам це необхідно надалі для визначення вибору професії, яка повинна бути улюбленою протягом всієї трудової діяльності. Тому майбутнє людини залежить від правильного вибору свого життєвого шляху. І в кожного свій шлях проб і помилок.

Світ навколо величезний, в ньому є безліч різних доріг. Майбутнє людини залежить від правильного вибору свого життєвого шляху. Пошук правильного і істинного

шляху повинні здійснювати ми, люди, і вибір стоїть тільки за нами. Крокуючи по вибраній дорозі, ми інколи перечіплюємося, помиляємося, розчаровуємося, бо будь-який шлях складний, і немає ніяких шпаргалок, які допоможуть пройти його без єдиної помилки. Недарма кажуть, що найскладніший іспит – це саме життя, яке дуже непередбачуване і важке.

Ми відшукуємо свій шлях за допомогою проб і помилок, будуючи свою дорогу позаду себе по мірі того, як ми просунулися вперед. Тому лише працюючи, піклуючись про інших, прагнучи побороти себе, ми зможемо знайти і гідно пройти свій життєвий шлях.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність”