Якою я уявляю школу майбутнього

У майбутньому школа буде збудована з прозорого матеріалу. Школярі будуть учитися, сидячи на прозорих стільцях за прозорими партами. Від цього в класах буде дуже багато світла. А якщо батькам заманеться поди­витися на нас, то треба буде лише пройти повз шкільний будинок.

Шкільних предметів у школі майбутнього буде наба­гато більше, ніж сьогодні, але уроки продовжуватимуться не більш як чверть години. Учителів не буде. Замість них кожного з учнів буде навчати персональний комп’ю­тер. У шкільних коридорах висітимуть величезні екрани, на

яких можна буде побачити, що у світі сталося цікавого. З нових предметів у школі майбутнього я б запровадив науку чемності, науку дружби, науку добра взагалі.

Треба особливу увагу приділити фізичному розвитку школярів. Для цього уроки фізичної культури треба зробити якомога цікавішими й різноманітнішими. Адже крім бігу на сто метрів та лазіння по канату існують і східні бойові мистецтва, і стрільба, і “полювання на лисиць”, і, нарешті, шахи й шашки.

У школі майбутнього, я гадаю, діти будуть навчатися чотири дні на тиждень. П’ятий день буде відведено на самовдосконалення школярів. Для цього всі

культурно-просвітницькі й мистецькі установи будуть працювати в цей день лише для школярів і зовсім безкоштовно.

Кожен хлопчик чи дівчинка матимуть змогу вибрати країну для свого шкільного навчання. А чому б і ні? Хо­чеш – у Нову Зеландію, хочеш – до Європи. Для бажаю­чих навіть на Північному полюсі буде збудовано школи. До того ж можна буде вибрати і мову навчання: українсь­ку або англійську, французьку або навіть хінді.

Усе це буде ще не скоро. У всякому разі, нас школа майбутнього вже не застане. А втім, у нас теж є перевага: ми будемо розповідати нашим правнукам про школу ми­нулого і бачити подив на їхніх обличчях.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Якою я уявляю школу майбутнього