Якою я уявляю творчу людину

Слово “творчість” одного кореня із словом “творити”, тобто вкладати свої здібності, можливості, хист у якусь справу. Я гадаю, що кожна людина приходить у світ з цією місією, адже в кожній закладено це Велике призначення. Інша справа, що не кожен здатен повністю реалізувати цей щедрий дарунок долі, обділяючи себе і навіть суспільство. Я не знаю, шо саме є тим важливим поштовхом, щоб Талант людини запалав яскравою зіркою, прикрасивши життя. Але мені здається, що вона сама, відчувши в собі творчі здібності, захотіла б подарувати їх людям.

Вона повинна зрозуміти, шо їй надана виняткова властивість радувати світ творами своєї душі та хисту. Такі люди стали окрасою історії: і Геніальний Леонардо да Вінчі, живописець, скульптор, архітектор, вчений та інженер, і безсмертний Тарас Шевченко, неперевершений поет і художник, і всі члени сім’ї Ялчевських – сузір’я талантів, де в кожній дитині сплелися творчі здібності до музики, літератури та живопису. …Нещодавно я несподівано познайомилася з творчістю моєї землячки Марії Бурмаки, яка вже здобула звання Заслуженої артистки України. Мабуть, вона і не сподівалася на таке визнання, коли у вісімдесяті

роки закінчувала філфак Харківського національного університету. Але природні здібності відкрилися в ній, як відкривається сонцю квітка, і тоді Марійка заспівала людям бентежні пісні, написані на власні вірші й музику, акомпануючи собі на простій гітарі. Згодом вона стає Відомою телеведучою, та зворушлива магія її пісень і голосу продовжує зачаровувати слухачів. Саме такою Я уявляю творчу людину: вона, відчувши в собі талант, щедро дарує його людям, працює над удосконаленням своїх здібностей, примножує свій творчий здобуток новими перлинами. Це можуть бути не тільки естетичні Твори, а й технічні відкриття, винаходи у природознавчих науках тощо. Головне – це Воля до вдосконалення, власного й суспільного. Це – бажання та вміння поділитися з іншими тим, чого у багатьох немає, але що може прикрасити і покращити буття. Творчість, на мою думку, – це талант, помножений на щиру працю. А творча людина – наче той колос, що, налившись силою землі й сонця, дарує людям хліб.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Якою я уявляю творчу людину

Categories: Нові твори

Links