Твір-роздум. Крамниця “Усе для щастя”

Зайшла я одного разу до крамниці “Усе для щастя”. З подивом розглядала усілякі товари, що тіснилися на її полицях, і нарешті, вибрала собі аж чотири речі. Зараз я розповім вам про них.

Перша річ – це “Еліксир здоров’я, любові і щастя”. Той, хто вип’є хоч Ковток цього еліксиру, завжди буде здоровим, любитиме людей і житиме мирно та щасливо!

Мені сподобалось те, що цей еліксир ніколи не закінчується, і чим більше людей вип’є його, тим швидше поповнюється пляшечка; в якій він налитий. Я дам ковтнути його всім своїм рідним,

щоб ніхто з них ніколи не хворів, не помирав і щоб ми жили дружно і щасливо,

А ще я вибрала в крамниці піч. Це була чарівна піч, яка сама пекла печиво, пиріжки, тістечка і торти. Навіть продуктів для неї не потрібно, а варто лише попросити спекти улюблене тістечко, наприклад, і через п’ять хвилин усе готово.

Третьою була золота скринька. Яку б річ не попросив і якою б великою. А вона не була, відкривши скриньку, одержиш н. Але просити треба лише потрібні речі. Жадібним скринька нічого не дарує і навіть не відчиняється для них.

Потім я вибрала крейду – білу шкільну крейдочку, довгу і гладеньку, тонко застругану на кінці, мов олівець. Ця крейда пише грамотно, без помилок.

З такою “розумною” крейдою не страшно виходити до дошки, з нею не одержиш низької оцінки і не осоромишся перед вчителем і класом. Нам усім хочеться чогось чарівного. Тому я й придбала ці речі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір-роздум. Крамниця “Усе для щастя”

Categories: Твори на задані теми

Links