Магазин “Усе для щастя” (добуток-роздум)

Зайшла Я один раз у магазин “Усе для щастя”. З подивом розглядала всякі товари, які тіснилися на його полках, і, зрештою, вибрала собі аж чотири речі. Зараз я розповім вам про їх. Перша річ – це “Еліксир здоров’я, любові й щастя”. Той, хто вип’є хоч ковток цього еліксиру, завжди буде здоровим, буде любити людей і буде жити мирно й щасливо!

Мені сподобалося те, що цей еліксир ніколи не закінчується, і чим більше людей вип’є його, тим швидше поповнюється бутилочка, у яку він налитий. Я дам ковтнути його всім своїм рідним, щоб ніхто

з них ніколи не болів, не вмирав і щоб ми жили дружно й щасливо.

А ще я вибрала в магазині пекти. Це була чарівна піч, що сама пече печиво, пиріжки, тістечка й торти. Навіть продуктів для неї не потрібно, а варто лише попросити спекти улюблене тістечко, наприклад, і через п’ять хвилин усе готово.

Третьої був золотий скринька. Яку би річ не попросив і який би великий вона не була, відкривши скриньку, одержиш неї. Але просити треба лише потрібні речі. Жадібним скринька нічого не дарує й навіть не відчиняється для них. Потім я вибрала крейду – біла шкільна крейда, довгий і гладенький, тонко заточений на кінці, начебто олівець. Ця крейда пише грамотно, без помилок. З таким “розумним” крейдою не страшно виходити до дошки, з ним не одержиш низької оцінки й не осоромишся перед учителем і класом. Нам усім хочеться чогось чарівного. Тому я й придбала ці речі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Магазин “Усе для щастя” (добуток-роздум)

Categories: Нові твори

Links