“Осінь”

Усі люблять весну, бо весна приносить радість життя після довгої і виснажливої??зими, і літо, бо влітку всі їдуть до моря. А я люблю осінь. Тому що восени дуже легко мріяти, а я люблю помріяти. Я дуже люблю збирати букети з осіннього листя. Вони мені здаються навіть більш красивими, ніж букети з яскравих весняних квітів. І, потім, квіти потрібно зривати, начебто б вбивати їх. А листя падають самі, їх просто потрібно підняти з землі. Вінок або букет з кленового листя нічим не гірше, ніж квітковий. Ще мені подобається осіннє повітря. Воно таке чисте, прозоре,

вранці трошки прохолодне. А небо восени теж буває дуже яскравим, особливо в сонячні дні.

Я дуже люблю дивитися, як падає листя, як їх кружляє вітер, як листок рухається тротуаром, ніби маленький жовтий кораблик. Мені іноді здається, що і я такий маленький жовтий листочок, що крутиться на вітрі, танцює, як у відомій пісні: “Танцювала в підворітті осінь вальс-бостон”. Я не дуже добре знаю, що таке вальс-бостон, але я добре знаю як танцює осінь – її кружляє вітер.

Я люблю осінь за те, що це дуже гарний час року. І ця краса одночасно яскрава і спокійна. Якби я була художником, я б малювала тільки осінь:

осінній ліс, який просто сяє на сонці або осінню міську алею. Для осені потрібні найкрасивіші фарби: жовта, апельсинова, ніжно-коричнева, бордова, червона, золота. Ніхто не може сказати, що це сумні або невиразні кольори. Навпаки, це кольори розкоші, радості і, мені здається, це кольори любові. Тому що осінь сповнена любові. Коли я блукаю по осінніх алеях нашого парку, я завжди згадую вірші українських поетів про кохання.

Звичайно, іноді восени стає сумно. Особливо, коли золота осінь закінчується, дерева втрачають листя і стають все більш прозорими, беззахисними. Деякі листочки тримаються довше, мовби не хочуть прощатися з деревами і падати на землю, не хочуть перетворюватися на звичайне сміття, яке двірники збирають у великі купи.

Куди потім дівається опале листя? Я не знаю, але поки його ще не вивезли з парків, я люблю йти по опалому листю, яке так голосно і навіть весело шарудить під ногами. Мені здається, що шурхіт листя – один із самих чудових звуків природи. Це мій улюблений звук осені.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

“Осінь”