“Народження букета”

Своє життя квітами люди прикрашають здавна. В Єгипті рослинами прикрашали храми та палаци, у Стародавній Греції та Римі були садки, де квіти вирощували навіть зимою. Між іншим, троянда там вважалася почесним орденом, а ті, хто самовільно прикрашали себе ніжною красунею, одразу ж каралися на смерть.

Розповсюджена мода на квіти у Західній Європі появилася у лише ХІV столітті. Квітами жінки прикрашали голови, а чоловіки – петлиці. Пізніше квіти почали зображати на картинах, описувати в книжках, оспівувати в піснях, а у ХІV столітті – дарувати.

Тому в добу видатних географічних відкриттів ціна квітки прирівнювалася до ціни палацу. Згодом у ХVІІ столітті з’явилось мистецтво складання букетів, яке вимагало великої майстерності та неабиякого витонченого смаку.

Щоб скласти красивий букет, потрібно вибирати не більше трьох різних видів рослин, при цьому варто пам’ятати, що не слід скомпонувати в одному букеті надто великі та дрібні рослини. Квіти, похилені додолу, розташовують зверху, а в центрі вміщують найкрасивішу квітку. Вдало підібрана зелень посилює декоративність букета.

При поєднанні кольорів варто пам’ятати, що лише вдало

зібраний букет викликає натхнення та поліпшує настрій. Але позитивного ефекту від подарованих квітів варто чекати лише за умови хорошого настрою та манер людини, котра робить такий подарунок. Адже квіти, як і всі інші сюрпризи, потребують особливо теплої атмосфери.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)

“Народження букета”