“Добро має завжди перемагати – ми це знаємо з дитинств”

По-перше, доброта – це така риса людини, яка ніколи не залишає душу і завжди присутня в серці. Хтось вправно ним користується, а в когось воно дрімає. Яскравим прикладом цього може слугувати твір Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” та його головний персонаж Чіпка Варенниченко. Хлопець, можливо, просто забув про значення добра, а, можливо, саме недобрий світ змусив його позбутися останньої крихти добра. Та згодом він віднайшов у собі це зернятко доброти і переміг над злом та ненавистю! Він здобув перемогу над собою. По-друге,

за перемогу добра над злом не отримують медалі чи грамоти, а одержуюють теплоту, ласкаве слово і усмішку – ось це безцінні нагороди для людини. Прикладом може бути розповідь про дівчину Діану та пригоду – яка з нею трапилася: після програшу на легкоатлетичних змаганнях вона йшла втомлена і сумна додому. Навколо всі раділи, тішились, на вулиці грались діти. Проте, старші хлопці відібрали у п*ятирічного Іванка його улюблену іграшку і тепер він стояв та проливав друбні солоні сльози. Діана, побачивши це, побігла за хуліганами і повернулася до хлопчика вже з його другом – ведмедиком. ” Ти їх перемогла!
Ти перемогла!” – закричав радісний Іванко, його усмішка розвіяла сум Діани. – Ось її перемога… Радість хлопчика підняла їй настрій. Отже, можна зробити висновок, що казки, які нам читала мама в дитинстві чи біблійні притчі казали правду: добро завжди перемагає зло. І обов*язково перемагає, якщо в серці буде панувати любов, в душі тепло, а на обличчі – усмішка.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Добро має завжди перемагати – ми це знаємо з дитинств”