“Неможливо завжди бути героєм, та можна завжди залишатися людиною”

Я погоджуюся із цим твердженням. Та для початку потрібно розібратися із визначеннями “герой” та “людина”. Як на мене герой – це персона, яка вчинює якісь грандіозні та неймовірні вчинки. Персонаж, якого не соромно показати по телевізійним каналам. Особа, якою можна пишатися. Така людина робить вчинки, які не під силу іншим: витягнення із полум’я, врятування потопельника та інші. “Людина” ж, як на мене, – це пересічна особа яка є свідомим громадянином. Це може бути будь яка людина. Прикладами прояву людської поведінки може

бути: банальне сміття в урні, а не поза нею; вічливе ставлення до старших за віком; дотримання правопорядку в громадських місцях.

Як бачимо героями можуть бути не всі, а от залишатися людиною – може кожний. Адже не так вже й складно дотримуватись певних норм моралі по відношенню до інших. Потрібно відноситись до інших так, як ви би хотіли, щоб відносились до вас. Потрібно проявляти до людей толерантність: сприймати їх такими, як вони є. Це сміливо можна вважати актом людяності. Потрібно проявляти себе хоча б таким чином і прагнути до того, щоб бути героєм.

Кажуть людина помирає двічі, вперше коли робить останній

видих, вдруге коли про неї перестають говорити. Герої не вмирають, а залишаються у наших серцях – навіки. Ми ніколи не забудемо воїнів АТО, які поклали своє життя заради нашого щасливого та мирного існування. То ж давайте проживемо його із користю не тільки для себе, а й для інших людей.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


“Неможливо завжди бути героєм, та можна завжди залишатися людиною”

Categories: Твори на задані теми

Links