Диво-чарівник (твір-розповідь)

НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Диво-чарівник (твір-розповідь)

Я вважаю, що немає на світі людини, яка не любила б свята. По-перше, у свято не треба йти до школи, по-друге, цього дня можна чекати на різні подарунки.

Іа найбільше я люблю святкувати дні народження моїх найкращих друзів і, звичайно, свій власний. І хоча ці дні не завжди припадають на вихідні, ми з нетерпінням чекаємо їх, адже наші мами завжди готують щось смачненьке, а татусі вигадують різні забавки. На день народження Сергія запросили клоунів; на Сашковому і святі запускали фейерверки.

Та найбільше нам сподобався день народження Дмитрика. Адже своє свято він готував сам, а батьки йому лише допомагали.

Дмитрик сам нарізав салати, за його рецептом мама спекла пиріг, але найцікавіше розпочалося після того, як ми добре попоїли. Дмитрик підготував різні ігри, ми відгадували загадки та мовні шаради. Раптом хтось вимкнув світло і запалив свічки, а згодом у кімнаті з’явився якийсь маленький чоловічок з довгою сивою бородою і в чудернацькому вбранні. На голові в нього був ширококрисий капелюх, а з плечей спадав яскравий плащ. Цей таємничий чоловічок мовчки налив у миску воду і кинув туди десять

уламків сірників. Потім узяв грудочку цукру і трохи вмочив її у воду. Ми з подивом побачили, як усі сірники мов по команді почали збиратися навколо цукру. Потім чоловічок доторкнувся до поверхні води милом – і сталося диво: сірники розбіглися в різні боки. Раптом чарівник став перед свічкою так, що на стіні з’явилася його тінь. Він підняв руки, і тінь наче виросла аж під саму стелю. Чоловічок склав долоні таким чином, що на стіні Уявилася морда собаки, яка розкривала пащу, потім ми побачили голову коня, тінь птаха і великого метелика, що запурхав Крильцями. Ми зачаровано розглядали ці фігурки, але раптом чудо скінчилося: мама Дмитрика увімкнула світло і запросила нас поласувати морозивом. Першим до столу кинувся чарівник, у якому ми з подивом упізнали іменинника.

День народження Дмитрика ми запам’ятаємо надовго, адже він не був простим “поїданням” солодощів, а перетворився на незвичайне свято, талановито підготовлене іменинником.

За місяць – мій день народження. У мене ще є час, щоб підготувати для моїх друзів справжнє свято з дивами і сюрпризами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Диво-чарівник (твір-розповідь)