“Чи можливе кохання Івана і Марічки у наші часи?”

Любов – одне з найважливіших почуттів кожної людини. Які тільки історії кохання не почуєш, про які тільки не прочитаєш. У цій сфері з людьми, буває, напевно, все, що тільки можна уявити. У творі Коцюбинського під назвою “Тіні забутих предків” описана дуже цікава і захоплююча історія кохання між головними героями – Іваном і Марічкою. Цікава вона за рахунок багатьох цікавих факторів, і я розгляну їх у цьому творі.

По-перше, Марічка та Іван належали до ворогуючих родів. Такі люди дуже рідко сходяться. Як не крути, а родини дуже сильно

впливають на людей. Якщо ти ростеш в родині, де тобі постійно розповідають про те, якою поганою є інша сім’я, то ти вже в ранньому дитинстві як губка вбираєш цю інформацію і не можеш їй протистояти в майбутньому. Ті принципи і правила, які людина приймає в дитинстві, стають для неї надзвичайно важливими і принциповими протягом усього життя. По-друге, доля дуже рідко зводить таких людей, які мають так мало спільного, як мали Іван та Марічка. Тим не менш, їх любов відбулася. І нехай вона багато в чому стала трагічною, адже невдовзі загинула Марічка, а Іван не зміг жити без неї нормальним життям, нам варто визнати, що всі ці

біди сталися саме тому, що тільки вони підходили один одному і ніхто більше.

Що стосується сучасності, то я не бачу жодних причин, чому саме сильне почуття не може зародитися між людьми в сучасному світі. Любов була підвладна всім людям у всі часи, і така ситуація продовжує існувати і в сучасному світі. Однак тут потрібно зробити вкрай важливу обмовку. Ситуація між Марічкою та Іваном в принципі є унікальною і неповторною. Справа в тому, що в даному випадку зустрілися люди, які ідеально підходять один одному. На жаль, бути одне без одного вони не могли, тому не повинні були розлучатися ніколи і ні за що. Але життєві обставини втрутилися в ситуацію і все перевернули. Саме цим і зумовлений такий трагічний кінець усього цього твору.

В наш час, як і в будь який інший час, можливі абсолютно різні варіанти любові, в тому числі й така, яка існувала між Марічкою та Іваном. Людство не сильно змінюється за роки свого розвитку. Люди любили, люблять і будуть продовжувати любити у що б то не стало. Втім, я б нікому не побажав такої трагічної любові, яка існувала між двома цими людьми. Через таке світле і приємне почуття люди зовсім не повинні страждати, навпаки, вони повинні отримувати від любові тільки радість.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


“Чи можливе кохання Івана і Марічки у наші часи?”

Categories: Твори на задані теми

Links