“Яким має бути наш президент?”

У сучасній Україні вже було чотири президента. Думається, що всі вони були різними, мали як свої переваги, так і недоліки. Водночас народ країни ніколи не перестає бажати кращого, в тому числі і кращих правителів. Саме з цієї причини обговорення майбутнього президента нашої країни, його необхідних якостей та кваліфікацій представляється дуже актуальним. Крім того, як відомо, на кінець травня призначені вибори президента України, тому багато громадян нашої країни повинні будуть добре обдумати і прийняти рішення щодо цієї особистості.

Найголовніший

факт про нашу країні – це те, що вона різна. До складу України входять різні регіони з дуже різними людьми, що мають відмінні світогляди. З цієї причини високу значимість має місце походження і місце минулої діяльності президента. Наприклад, якщо кандидат у президенти народився на сході чи заході країни, у нього обов’язково повинен бути досвід роботи на протилежній стороні країни, щоб він був прийнятний для всіх в державі, а не тільки для своїх виборців. Крім того, хотілося б, щоб у цілому в нашій країні кандидати на найвищий пост у державі змагалися своїми виборчими програмами, а не кількістю
симпатиків у певному регіоні держави.

Якщо ж міркувати про особисті якості керівника, він повинен володіти всіма найвищими людськими якостями. Насамперед, виражатися це має в його високій репутації. Президентом не повинна бути людина, яка була замішана в якомусь криміналі або незаконних діях в минулому. Президент повинен мати благополучну і зразкову сім’ю. Він або вона обов’язково повинен говорити красиво, злагоджено, але при цьому спираючись на факти і не допускаючи популізму у своїй мові. Бажано, щоб кандидат у президенти мав достатній досвід роботи на керівних посадах великих організація або підприємств, їм також може бути колишній керівник однієї, а краще навіть кількох областей України. Звичайно, у президента має бути щире бажання навести порядок в країні жорсткою рукою і достатня воля, щоб втілити це бажання в реальність.

Можна довго розмірковувати про те, яким має бути президент України. Варто визнати, що поки що президентів, які б викликали непідробну гордість, у нас ще не було. Тому досить складно провести правильні аналогії і зрозуміти, який же керівник потрібний цій країні. Не думаю, що найближчим часом в України з’явиться такий керівник – пройде ще багато часу до того, як усім стане зрозуміло, як потрібно керувати цією країною, щоб в ній жилося добре і комфортно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Яким має бути наш президент?”