Характеристика Тома Сойєра

Том бездоганно виконує доручення тітки Поллі. Дотепність Тома не знає меж. Хитрий Том дає змогу попрацювати Бену. Як зробити так, щоб не піти до школи? Хитрість майже вдалася, але тітка Поллі здогадалася, що замислив Том. Вона вирвала йому хворий зуб, і Том пішов до школи. Хлопці заздрили йому, адже він мав між зубами дірку і міг плюватися крізь неї по-новому.

Том виявився “гарним” і одержав заохочувальну Біблію. Том зі всього одержував собі користь. За право білити паркан хтось дає “майже нового” паперового змія, хтось – дохлого

пацюка на мотузці. Потім усі ці корисні речі вимінювалися на квитки. За десять жовтих квитків директор школи видавав учневі Біблію. Том здружується з Беккі Тетчер. Том зворушливо залицяється до дівчини. Хлопця вирізняють хоробрість і чуйне серце. Потяг до пригод приводить Тома на кладовище. Він разом з Гекльберрі Фінном стає свідком убивства. Викривши справжнього вбивцю, Том рятує життя Мафа Поттера.

Невтомні пошуки чогось надзвичайного, бажання змінити життя, йти на ризик, чудернацькі витівки. “Пірати” Том Сойєр (Чорний Месник Іспанських Морів), Гек Фінн (Кривава Рука) і Джо Гарпер (Гроза Морів) наробили

переполоху в містечку. Том бере на себе провину Беккі. Книга “Анатомія” – із шухляди вчителя. Ненавмисне розірвана сторінка могла коштувати дівчинці покарання. Але на питання вчителя, хто це зробив, Том вказує на себе.

Любов до пригод ледве не призвела до біди. Том і Беккі Тетчер заблукали

У печері. Турбота про дівчинку. Том і Гек стають багатими. (Все золото розділено по-братському. Том вмовляє Гека набратися терпіння, у них попереду нові пригоди.

Блукання Тома І Беккі в печері Тримаючи свічки, діти пішли вниз похилою звивистою галереєю. Вони опинились у віддаленій частині печери. Тома охопив азарт дослідника. Діти забиралися все далі в потаємні глибини печери і натрапили на порожнину, де згори звисала безліч. сталактитів. Том знав звички кажанів, схопив Беккі за руку, і вони побігли у найближчий перехід.

Діти натрапляють на озеро. Том і Беккі вперше відчули страх, що стиснув душі. Том і Беккі блукають печерою. Кожен новий поворот лякає хлопця, бо знайомих місць не трапляється. Беккі стримує сльози. Діти відчувають утому. Беккі плаче. Том, пересилюючи себе, силкується придумати щось розрадливе. Дівчинка засинає, а Том стереже її сон. Беккі ахотіла їсти. Том дістав з кишені шматок пирога, розломив на двох.

Діти підійшли до урвища. З-за скелі висунулася чиясь рука зі свічкою. Побачивши, хто це, Том навіть поворухнутися неможе. Але Джо не впізнає його по голосу і кидається навтіки.

Том іде шукати вихід або допомогу. Беккі втомилася і зголодніла. Том пішов по допомогу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Характеристика Тома Сойєра