Твір-роздум на тему “Краса рідної землі”

Вариант 1)

Природа мого краю дивовижна. Тут народився я і вся моя велика сімя. Саме тому я обожнюю цю природу. Йдучи по головній вулиці Ялти – Прибережній-я бачу з лівої сторни квітучі каштани, які шойно розпстили свої пупянки і зливаються з кольором моря. По Правій стороні цвітуть ялиці. Вони завжди одного кьолору, попри те, вони мене зачаровують, бо пахнуть гілочками, такими гострими і такими ясно-зеленими. І я замислюсюся над ти, що природа Криму – просто прекрасна, вона поднує в собі живописні ландшафти. Цвітуть магнолія та пальми. Свіжі

вітри, тепле море, чого ше чекати від мого Криму? Все це він – мій рідний край.

Вариант 2)

Ми живемо в мальовничій Україні. Я багато подорожував і люблю Карпати і стрімкі бурхливі ріки, Шацькі озера, могутній Дніпро і Дністер, тиху і ніжну Ворсклу, теплі моря Криму і його неповторну природу, безмежні долини степів
Внутрішня краса людини дає змогу бачити красу зовнішню.
Хтось пойде поряд з квітами і не помітить їхньї краси. Не замислиться чому ростуть вони серед асфальту і хто про них дбає.
А ви були коли-небудь серед макового поля червоного і прекрасного. Макове поле мов море… Хвилюється

від подиху шаленого вітру. Прогинаючись і нахиляючись ніжні квіти опадають тендітними пелюстками, горнуться до землі. Їх духмяний і п’янкий аромат літає у повітрі, змішується свіжим вітром. Над червоними маками чиста і прозора блакить високого неба, така ж безмежна як і квітуючий оксамитовий простір. А замислювались як ця квітка з’явилась на планеті? Хто посіяв першу маківку на Землі? Хто знає ці відповіді? Але всім відомо про згубні наслідки цієї рослини. Давайте замислимося, що краще – милуватися цим дивним створінням, чи знищити як вид.
Внутрішня краса людини в її прекрасній душі, вражена вона пройде по землі, створюючи нову красу. Така людина творець і вона спасе світ!
Збережімо природу у її первісному виді, красу рідного краю, Вітчизни, матінки землі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір-роздум на тему “Краса рідної землі”