Твір на тему – Зображення народного побуту й звичаїв у повісті І. Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”
Іван Нечуй-Левицький – відомий письменник-реаліс, у своїх творах він змальовував життя кріпаків і заробітчан, інтелігенції та героїв минулого України. Значне місце в його творчості посідає повість “Кайдашева сім’я”.
Письменник неначе був свідком тих подій, у повісті ми можемо побачити побут українського села, включаючи навіть інтер’єр хати.
Характеризуючи своїх персонажів, письменник не шкодує народно-пісенних епітетів, зворотів і метафор, він яскраво змальовував й одяг кожного героя. Він часто використовував багатства
Автор також не шкодує фарб, щоб змалювати селянські звичаї: Кайдаші щонеділі ходять до церкви, вірять у Бога, не працюють у свята, постяться, як і більшість селян того часу, також ми можемо в повісті побачити, як здійснюється обряд заручин та оглядин.
Звісно, не можна уявити село, в якому б ми не
Ми бачимо, що протягом усього твору письменник звертається до українського побуту, звичаїв, багатого фольклору, особливо це важливо в наш час, коли стільки років наша українська національна культура була заборонена. Ми маємо збагачувати свої знання про рідний народ, його звичаї, і в цьому нам допоможе творчість дійсно українських письменників, котрих турбувало й цікавило життя народу. Безумовно, до великого списку таких вітчизняних митців відноситься й І. С. Нечуй-Левицький, який значно збагатив наші етнографічні та фольклорні знання.