“Світ добра, любові, взаємоповаги й турботи в оповіданні “Свекор”

Добро, любов, взаємоповага і турбота – це те, чого потребує кожна людина. Досить поглянути на того, хто позбавлений усього цього, щоб зрозуміти, наскільки важко живеться цій людині і яке непросте у неї життя. Але в особливості у всього цього потребують не просто звичайні люди, але діти. Причина тому проста: у молодому віці дитина ще багато чого не розуміє, боїться, може допустити помилку, яка може виявитися просто-таки непоправною. Саме тому настільки важливою є увага з боку батьків по відношенню до дитини.

Втім, основним проявом уваги, а

заодно добра, любові, взаємоповаги та піклування, є правильне виховання дитини. Багато дітей розуміють життя неправильно, не так, як необхідно. І без батьківського виховання, яке може розставити все по місцях, просто не обійтися. Щоб батьківське виховання було справді ефективним, мало сенс і користь, воно повинно включати не тільки слова, але і певні дії, які мали своєрідний вплив на свідомість дитини. Лише таким чином дитину можна чогось навчити, показати їй справжнє життя, яким воно і є.

Відмінний приклад хорошого виховання хлопчика показаний в оповіданні під назвою “Свекор”. У ньому розповідається

історія родини, в якій підростав хлопчик на ім’я Василько. З юних років хлопчик був надзвичайно діловими і господарським, він любив робити іншим зауваження, а сам себе вважав дуже правильним. Василько дуже любив правила і в особливості, щоб навколишні його люди ці правила дотримувалися. Загалом, Василько був дуже серйозним хлопцем. В той же час не думається, що для його віку така серйозність – це абсолютно нормально.

Саме з цієї причини родичі, батьки Василька вирішили його правильно виховати шляхом цікавого жарту. Розсудивши, який він господарський, вони вирішили негайно одружити хлопчика. Вони реалістично переконали його в тому, що шлюб відбудеться. Він навіть почав роздумувати про те, що життя в шлюбі буде простим, адже дружина буде готувати і прибирати. Втім, потім він зрозумів, що і йому теж довелося б несолодко. Батьки сказали Васильку, що йому доведеться ходити замість батька на службу, та й взагалі утримувати все сімейство. Після отримання інформації про це хлопчик дуже злякався відповідальності і навіть розплакався. Батьки побачили це і визнали, що просто розіграли дитину.

Думається, що такий жарт, такий урок дійсно пішов на користь хлопчику, адже завдяки йому він зрозумів, наскільки важко буває дорослим. Зрозумівши це, він напевно став більше цінувати своє дитинство і перестав бажати подорослішати як можна скоріше.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

“Світ добра, любові, взаємоповаги й турботи в оповіданні “Свекор”