Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум)

Уранці, збираючись до школи, я вмикаю магнітофон і слухаю записи своїх улюблених виконавців. Їхні пісні супроводжують мене й дорогою до школи беру із собою плеєр; А ще в нас вдома є відео-програвач. За його допомогою дивлюся і слухаю виступи моїх улюблених груп: “Руки вгору”, “Океан Ельзи” і інших. Ми часто купуємо диски, у нас зібралася велика фонотека. Одного разу диски безладно лежали на підвіконні, на письмовому столі, книжкових полицях і навіть на підлозі. Мама мене лаяла за недбале ставлення до речей. Я сердився і врешті решт вирішив

скласти всі свої диски. Місце для них швидко знайшлося. У тумбочці, на якій стояв телевізор, у картонній коробці лежали старі платівки. У нас уже давно немає програвача, – подумав я, – так нема чого зберігати і платівки. Батьки про них, напевно, давно й забули”.

Я вирішив викинути непотрібні, як мені здавалося, платівки і на їхнє місце скласти диски. Так і зробив. Потім похвастався мамі, що нарешті-то місце для дисків знайшов, показав, у якому порядку вони лежать у тумбочці. “А де ж платівки?” – запитала мама. “Я їх виніс разом із сміттям”, – відповів я. “Як ти міг це зробити, не запитавши мене?”

– тихо сказала мама і заплакала. “Швидко йди і принеси їх”, – суворо промовив тато. Я спізнився. Машина уже вивезла сміття, і контейнери з-під нього стояли порожні. “Але ж однаково у нас немає програвача”, – намагався утішити я батьків, коли повернувся додому. “Ці платівки нам дорогі як пам’ять про юність, молодість – сказав тато, – їх слухала ще твоя бабуся”.

Цей випадок буде мені уроком на все життя. Батьки з розумінням ставляться їй моїх захоплень, намагаються зрозуміти мої проблеми, а я ділюся з ними своїми секретами. Але чому ж я виявився таким нечуйним до них? Я довго шукав тих пісень, що були на платівках. І я знайшов їх!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...


Стосунки між батьками і дітьми (твір-роздум)

Categories: Нові твори

Links