Родинне багаття

Немає тепліше багаття чим сім’я. Батьки, діти, онуки – самі рідні між собою люди. Сім’я, сім’я – це більша сила. Тільки вона є надійним і вірним захистом від усяких життєвих безладь. Взаємини батьків і дітей – це споконвічна проблема, від позитивного рішення якої залежить благополуччя нашої держави, адже сім’я – це державна структура.

Дружні, спокійні, урівноважені відносини між родителями й дітьми – це порука здорового морального клімату в суспільстві. Не може людина творчо працювати, учитися, якщо його щось пригнічує,

турбує, якщо не все гаразд у сімейних відносинах. Батьки завжди бажають своїм дітям щасливої долі, просять у Бога благословення для своїх синів і дочок, хочуть бачити їх щасливими й здоровими, добрими й чималими людьми.

Батьківська суворість іноді сприймається дітьми негативно, тому що вони не завжди вміють і бажають прислухатися мудрих рад, не хочуть учитися на чужих помилках. У таких випадках між родителями й дітьми виникають непорозуміння, і, як правило, саме мама й батько відстороняють ці конфлікти, тактовно й доброзичливо пояснюють дітям, хто в чому помиляється.

Я вважаю, що найголовнішим у

сімейному вихованні повинен бути взаємоповага між старшим і молодшим поколінням, уміння зрозуміти, вислухати один одного, підтримати, пошкодувати. Любов – от те почуття, що робить сім’ю міцної, непереборної в будь-яких життєвих випробуваннях. Сім’я – опора в житті кожної людини. І те, який буде погода в будинку, яким тепл і ясним буде родинне багаття, залежить і від батьків, і від дітей.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Родинне багаття