“Рідне місто”

У кожного з нас є місце народження. Часто воно співпадає із місцем проживання. Його називають по різному: Батьківщина, Рідне місто. Таке місце можна любити або ненавидіти, та не можна відноситись до нього рівнодушно. Це частинка нас, яка залишиться з нами назавжди.

Для мене рідним містом завжди був Тернопіль. Я тут народився і виріс. Тут провів свої кращі роки, знайшов перших друзів, вперше закохався. Саме у школі цього міста я зараз здобуваю освіту. І саме у інститут цього міста я планую поступити. У Тернополі постійно панує чистота та порядок.

Тут завжди привітливі люди, які готові прийти на допомогу у разі необхідності. У містечку відчувається спокій та комфорт. Кожний знаходиться на своєму місці та займається своєю справою. Роботи у нас завжди вистачає. У будь яку пору року можна запросто підібрати підходящу вакансію. Я завжди любив Тернопіль за його особливу атмосферу. Будучи там стає так тепло на душі і звідти не хочется йти. Хочеться знаходитись у Тернополі максимально довго. Наскільки там мальовничі парки важко описати словами. А наскільки чарівні вулички. Та Тернопіль водночас і сучасне місто. У кожному хорошому кафе розташований безплатний
інтернет. Мода на смартфони також доторкнулась нас. У кожного другого у кишені лежить цей портативний пристрій.

Моє рідне місто завжди було джерелом натхнення для мене. Воно вабило своєю красою і витонченістю. Я щасливий, що провів шістнадцять років свого життя тут, і ніколи б не проміняв рідний Тернопіль на інше місто.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Рідне місто”