“Мій улюблений письменник”

Багато людей абсолютно переконані, що читання має надзвичайно важливий вплив на освіченість людини. Точно так само переконаний в цьому і я. Я думаю, що розумним, освіченим і успішним може бути тільки той, хто приділяє час пізнанню всього нового, в тому числі і читанню. Цю істину я засвоїв з досить молодого віку, і тому маю вже досить суттєвий досвід ознайомлення з творчістю різних письменників. Цілком природним є факт того, що серед письменників виділилися деякі, яких я можу називати найулюбленішими.

Серед усього різноманіття письменників,

з творчістю яких я знайомився, найбільше враження на мене справила творчість великого українця Тараса Шевченка. Творчість Тараса Григоровича дійсно є особливою, і цьому існує ряд певних причин. Втім, серед них усіх я можу виділити одну і найбільш важливу. Вона криється в тому, що цей письменник був захоплений не життям високого суспільства, але існуванням звичайних людей, їх турботами, звичайними життєвими проблемами. Його твори ні в якому разі не можна називати комедійними або смішними, як у деяких інших українських письменників, коли мова заходить про життя простих людей. З творчості Шевченка видно, що йому боліли

всі ті проблеми, з якими стикалися звичайні люди. Такий уважний розгляд настільки непопулярної в його часи теми робить його моїм найулюбленішим письменником серед всіх.

Втім, не тільки цим відрізняється і славиться творчість великого кобзаря. Крім того, варто зазначити, що в своїй творчості він приділяв багато уваги проблемам української ідентичності, оспівував історичні подвиги великої української нації у справі її боротьби за незалежність і самостійність. Думається, що творчість Шевченка зробила найбільший внесок у розвиток української ідентичності, розуміння того, що український народ справді існує, і не просто існує, але просувається в напрямку свого розвитку і неодмінно прийде до набуття заслуженою незалежності і самостійності.

У кожної освіченої людини, яка приділяє належну кількість часу читанню, є улюблені письменники. Серед усього розмаїття світових письменників, я вибираю Тараса Шевченка, і в цьому немає нічого дивного. Його творчість хороша зі всіх сторін: як з суто побутової, яка виражається в тому, що Шевченко розглядав життя звичайних людей свого часу, так і з точки зору суспільно-політичної, тому що він зробив неоціненний внесок у розвиток українського суспільства і нашої державності.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Мій улюблений письменник”

Categories: Твори на задані теми

Links