“Душа болить за Україну”

На жаль для всіх патріотів нашої вітчизни, сьогодні все ще можна з сумом констатувати, що справи у нашої країни йдуть далеко не так, як того хотілося б. Серед українців існує величезна кількість добрих і душевних людей, у нас дуже багата і велика земля, але люди на ній поки що не живуть в повній мірі щасливо і так, як це вдається іншим народам. Саме тому моя душа болить за Україну і українців. У чому ж основні проблеми сучасної України і що можна зробити, щоб ці проблеми виправити?

Насамперед, хотілося б відмовитися від твердження, що в усьому

винна лише тимчасова українська влада. Та система, яка панує в нашому суспільстві сьогодні, складалася за весь час нашої незалежності і навряд чи можна звинувачувати виключно нинішню владу у всіх проблемах, мені здається, що це несправедливо. Найбільш справедливо було б визнати, що винен окремо кожен громадянин, адже він не починає поліпшення країни з себе. Здорові, сильні та розумні люди – ось основа ефективного суспільства. Чи можна сказати, що у нас здорові люди? Навряд чи, адже в нашій країні сильно поширені наркоманія, алкоголізм та тютюнопаління. Не так багато людей займається спортом, хоча це набагато корисніше

для суспільства, ніж шкідливі звички. Тому, щоб почати з себе і поліпшити таким чином країну, необхідно покінчити з усіма шкідливими звичками і почати займатися спортом. Це не тільки підвищить ефективність і працездатність громадянина, а й наділить його твердим характером, зробить внутрішньо незалежним. Не варто забувати і про розумовий і суспільний розвиток. Крім звичайної роботи та навчання люди повинна розвиватися і в інших напрямках. Як мені здається, занадто багато людей в нашій країні ставляться з апатією до суспільного і політичного життя, і в цьому їх велика помилка. Що вирішується в громадських верхах завжди має наслідки в низах, тому потрібно цікавитися роботою вищих державних органів і бути в курсі того, що відбувається в країні. Також важливо читати книги і постійно шукати щось нове для самоосвіти, оскільки світ сьогодні швидко змінюється, а від його прогресу відставати небезпечно.

Як мені здається, всім вищезазначеним сьогодні в нашій країні займаються далеко не всі громадяни. Саме тому в мене і болить душа за Україну. Дуже прикро, що така дійсно перспективна країна, населена розумними і працьовитими людьми, поступається за багатьма показниками розвитку іншим країнам. Втім, я не втрачаю надії на краще. Я вже почав покращувати країну з себе і раджу зробити те ж іншим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Душа болить за Україну”

Categories: Твори на задані теми

Links