“Зовнішність для людини важлива, але внутрішня краса важливіша”

Всякий раз, підходячи до дзеркала, ми бачимо своє відображення. Радість, печаль, стурбованість чи безпечність – ось що ми постійно спостерігаємо в посрібленому шматку скла. А, крім цього, – тонкі чи припідняті брови, вузькі чи пишні губи, рум’яні чи не дуже щоки, голубі, а може карі оченята, курносий чи видовжений ніс, довге чи коротке волосся. Все це і формує зовнішню красу людини.

У кожного зовнішність своя, свій і характер, від котрого власне і залежить відношення людини до своєї зовнішності. Одні сильно переживають за свій зовнішній

вигляд, годинами простоюють перед дзеркалом перш, ніж показатися “на людях”. Інші ставляться до своєї зовнішності більш спокійно та виважено. Але як не крути, а бути приємними для оточуючих, доглянутими та охайними хочеться всім. Але одвічне питання, що важливіше, краса зовнішня чи внутрішня залишається відкритим. Для одних відповідь очевидна – і вони звертають увагу лише на зовнішність людей, так як і приводом для своєї гордості вважають власну зовнішню красу. Інші мислять більш глибоко – для них важливішою є внутрішня краса людини. Як би там не було і до якої з категорій людей ви б не відносилися, а народна

мудрість говорить, що зустрічають по одежці, а проводять по розуму. Тобто все таки перше враження формується із зовнішнього вигляду людини.

Тому особисто я відстоюю думку, що те, що тим, чим обдарувала нас природа потрібно доглядати, берегти, але всякий раз робити висновки про людей не виходячи з їх зовнішньої краси. Тим більше, що кожен в поняття “краса” вкладає своє розуміння і для кожного воно різне.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Зовнішність для людини важлива, але внутрішня краса важливіша”

Categories: Твори на задані теми

Links