“Від чого залежить мій власний вибір?”. На основі творів “Простак”, “Фауст”, “Вільгельм Телль”

Деякі літературні твори ставлять перед читачами вкрай складні філософські питання людського буття. Нещодавно мені вдалося прочитати такі твори, як “Простак”, “Фауст” і “Вільгельм Телль”. Вони виявилися надзвичайно цікавими і захоплюючими з усіх точок зору. Однак їх було не тільки цікаво читати. Над ними не менш цікаво міркувати і думати, тому що в них міститься велика людська мудрість письменників, які їх створили. Звичайно, вони поставили перед мною велику кількість різних питань. Втім, серед них можна виділити найголовніші.

Найбільш

важливим питанням, яке я задавав собі після прочитання всіх цих творів, є питання про те, від чого залежить мій власний вибір. Головні герої всіх вищеназваних творів керувалися різними мотивами і міркуваннями під час прийняття певних рішень. І це приводило їх до абсолютно різних результатів і наслідків. Іноді вони були цілком позитивними і добрими, в інших випадках – зовсім ні. Як би там не було, стає зрозуміло, що обгрунтованість і розумність будь-яких рішень завжди вкрай важлива і займає важливе місце в житті кожної людини.

Так від чого ж залежить мій власний вибір? На чому я грунтуюся,

коли приймаю певні рішення? Насправді, це складний процес, який включає велику кількість різних етапів. Кожна людина керуються своїми бажаннями та приймає такі рішення, щоб бажання реалізувалися і стали реальністю. Щось подібне відбувається і у мене. Я найчастіше приймаю такі рішення, які можуть наблизити виконання моїх бажань. Але це далеко не все. Крім цього, я також завжди прагну враховувати думку інших і їх можливу реакцію на прийняті рішення. Я завжди пам’ятаю про те, що деяким людям мої рішення може дуже не сподобатися. В сучасному світі це цілком можливо. Звичайно, я самостійний і незалежний чоловік, проте я не хочу нікого образити чи завдати комусь неприємностей, тому завжди враховую чужу думку щодо власних рішень у своєму житті. Третім чинником, який впливає на прийняття рішень мною, є їх об’єктивні наслідки. Наслідки від певних рішень виникають завжди без винятку. Важливо вміти їх прораховувати і правильно передбачати.

Досвід головних героїв деяких літературних творів підказує мені, що до всіх рішень потрібно підходити дуже серйозно і відповідально. Саме так я і роблю впродовж життя. Хочеться вірити, що це допоможе уникнути прикрих помилок.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Від чого залежить мій власний вибір?”. На основі творів “Простак”, “Фауст”, “Вільгельм Телль”