“В якому телевізійному проекті я би хотів взяти участь?”

Вже протягом великої кількості часу найбільш популярним і доступним засобом для розваги людини є телебачення. При цьому у працівників телебачення не закінчується уява і винахідливість – вони придумують все нові і нові проекти, щоб порадувати і розважити своїх глядачів. Немає нічого дивного в тому, що при всіх цих умовах людина, яка дивиться по телебаченню який-небудь телевізійний проект, іноді мимоволі уявляє і себе саму в ролі одного з його учасників. Я не є винятком – я уявляю власну участь у тих проектах, який присутні на телебаченні.

Ще

не так давно на нашому телебаченні показувався проект, в рамках якого група людей поселялася на безлюдний острів, щоб виживати там. При цьому раз на тиждень учасники проекту голосували за того, хто покине острів. Зрештою, переможцем проекту ставав той, хто залишався на острові останнім. Весь процес проживання людей на острові знімався на телевізійну камеру і транслювався по телебаченню. Називався цей проект “Останній герой”.

Я хотів би взяти участь саме в цьому телевізійному проекті. Він використовує ту ж соціальну технологію, що й інші проекти – група людей поміщається в закритому просторі, найцікавіше

розгортається на рівні міжособистісних відносин, все це знімається і транслюється по телебаченню. Немає нічого дивного в тому, що такий проект викликає великий інтерес, оскільки люди проявляють себе справжніми лише тоді, коли опиняються в екстремальних умовах і обставинах. За їх поведінкою дуже цікаво дивитися, аналізувати її, уявляти себе в аналогічних ситуаціях.

Якщо порівнювати цей проект з іншими аналогічними, можна виділити те, що основні події тут відбуваються не в місті, а в умовах досить екстремальних – на безлюдному острові з красивою природою і навіть з деякими видами тварин. Я дуже люблю природу, провести час в безлюдному острові для мене дуже цікаво. Я б хотів перевірити свої сили таким чином, щоб дізнатися, як би я там себе там відчував, і чи дійсно там настільки складно вижити. Крім того, цікавий цей проект ще й тому, що там показуються не тільки відносини між людьми, а й аспекти виживання в екстремальних умовах.

Телебачення не втрачає своєї популярності, я відчуваю це на прикладі своєї зацікавленості в прийнятті участі в телевізійному проекті. Якби мені випала така цікава можливість, безумовно, я б погодився взяти участь у проекті “Останній герой” на безлюдному острові. Я б зміг перевірити себе, виживши в складних природних умовах, і цікаво провести час.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


“В якому телевізійному проекті я би хотів взяти участь?”

Categories: Твори на задані теми

Links