“Образи-символи твору “Звук Павутинки” Віктора Близнеця”
Кожна людина, особливо якщо це стосується дитини, потребує спілкування, людей, з якими вона могла би весело і цікаво проводити свій час. На жаль, іноді трапляється так, що у маленької людини через певні обставини немає можливості знайти собі друзів, це дуже сумно, але все ж не трагічно. Історію такої дитини розповів нам український автор Віктор Близнець.
Маленький хлопчик Льонька жив у Богом забутому селі, відшукати ровесників у якому уявлялося дуже непростим завданням для дитини. Але бажання пізнання та вивчення світу змусило Льоньку включити
Один з найцікавіших образів – це дорослий друг Льоньки на ім’я Адам. З Льонькою вони познайомилися на протоці, де Льонька запускав свої кораблики на воду. Двом цим людям було дуже цікаво спілкуватися. Незважаючи
Загадковим образом є Ніна. Коли Льоньці не стало з ким спілкуватися, у нього раптом з’явилася Ніна. Образ у неї фантастичний, швидше за все, насправді її не існувало, вона стала результатом фантазії Льоньки і того, що за браком друга уява хлопчика його просто створила самостійно. Ніна символізує фантазію дитини, те, що на здатний розум малюка, коли йому нічим зайнятися і не з ким пограти.
У творі Віктора Близнеця “Звук Павутинки” дуже багато цікавих образів-символів, але найбільш цікавими з них є образ Адама, який символізує бажання життя і неминучість смерті, а також образ Ніни, яка символізує фантазію дитини. Таким чином, автору вдалося не просто розповісти цікаву історію, а й забезпечити її прекрасними образами, здатними вразити будь-якого читача.