“Комп’ютер у нашому житті”

Сьогодні людина стала дуже залежати від усього того, що її оточує. Колись людина була практично дикою, жила постійно на природі і була зовсім іншою, такою, якою не є зараз. У зв’язку з усім цим раціонально стверджувати те, що людина – це істота, яка здатна пристосовуватися до всього нового, зручного і корисного. Однією з відносно нових речей для людини є комп’ютер, він з’явився у звичайних людей усього близько десяти років тому.

Сьогодні завдяки комп’ютеру і іншим технологіям, пов’язаних з комп’ютером, можна робити практично

все. Комп’ютер здатний задовольняти деякі базові потреби людини, наприклад, потреба в спілкуванні, потреба отримання інформації тощо. Всі ці потреби за допомогою комп’ютера людина може задовольняти, навіть якщо вона не покидає власного будинку. Достатньо мати електрику, Інтернет на додачу, щоб не скучати, а іноді навіть і дуже цікаво проводити свої дні наодинці з комп’ютером.

Обов’язково варто сказати і про те, що людина використовує комп’ютер не тільки вдома для розваги, але й дуже часто на роботі. Для всіх людей в звичку ввійшло використання комп’ютера і великої кількості комп’ютерних

програм, які роблять офісну роботу більш швидкою та ефективною. Таким чином, можна стверджувати, що іноді людина проводить за комп’ютером доволі багато часу.

Комп’ютер вкрай сильно увійшов у життя людей, сьогодні таке життя без нього уявити просто неможливо. Людина проводить свій час при використанні комп’ютера як на роботі, так і вдома. Але це має і досить серйозні побічні ефекти. По-перше, людина повинна рухатися. За комп’ютером зазвичай працюють сидячи, а людське здоров’я вимагає постійного руху. Людина не може стільки сидіти, у неї буде псуватися здоров’я і вона буде часто хворіти. По-друге, в деяких випадках комп’ютер відриває людей один від одного. Для повноцінного задоволення своїх потреб людині не достатньо спілкуватися з іншими через комп’ютер, необхідно бачити реакцію іншої людини, бачити її очі, чути слова тощо. Комп’ютер всього цього поки що не дає відчути в повній мірі. Крім того, людина сидить за комп’ютером зазвичай в будівлі, а насправді вона частіше має виходити на свіже повітря, гуляти.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що комп’ютер для сучасної людини – це, звичайно, благо, але всьому має бути якась міра. Щоб бути повноцінною, людина повинна рухатися, спілкуватися з іншими і багато чого іншого. Але, думається, що наука буде продовжувати розвиватися, комп’ютери будуть ставати більш компактними і менш громіздкими, тому їх використання людьми буде ставати частішим, більш різноманітним та цікавим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

“Комп’ютер у нашому житті”