Чи потрібний спорт школярам? (замітка в газету)

Інколи від моїх однокласників можна почути, що спорт школярам не потрібний. Вони вважають, що спортом повинні займатися лише спортсмени та ті, що збираються стати спортсменами. А звичайним хлопця та дівчатам спорт ні до чого.

Але я з такою думкою не можу погодитись. Я впевнений, що спорт потрібний кожній людині. Дорослі, які переконалися в цьому, називають спорт своїм другом. Вони кажуть, що спорт допомагає їм у житті. На стадіонах, у басейнах, у тренажерних залах, на бігових доріжках часто можна побачити людей, які не є професійними спортсменами.

Тут бувають інженери, лікарі, вчителі, шофери, продавці, перукарі, представники інших професій. Спорт допомагає їм бути сильними, здоровими, красивими, витривалими.

Фізична підготовка потрібна не лише дорослим, але і нам – школярам. Адже наш організм тільки розвивається. Довге сидіння на уроках, за домашніми завданнями призводить до перевтомлення. Усім відомо, що втомлена людина втрачає працездатність. Саме спорт може допомогти нам у цю хвилину. Чередування розумової праці з фізичними вправами переможе втому. А щоденна ранкова фіззарядка, годинне заняття спортом вдень загартують і зміцнять наш

організм. Школяр, що регулярно зай мається спортом, стає сильним, здоровим, спритним, дужим, витривалим. Він легко впорається і з розумовою і з фізичною працею. Помічено, що такі учні добре уміють планувати свій час і тому багато встигають.

А ще спорт – це здоров’я. Зміцнена спортом людина рідко хворіє. Якщо навіть хвороба трапиться, то загартований організм швидко її подолає.

Я вважаю, спорт просто необхідний нам, школярам.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Чи потрібний спорт школярам? (замітка в газету)