“Безсмертя”

Навряд чи є серед людей хоч один чоловік, який не мріяв би про безсмертя. Люди постійно про щось замислюється, іноді думками вони витають у хмарах і уявляють собі те, що ніколи не може статися. В такі моменти цілком можна задуматися і про можливе безсмертя. З одного боку, думка про безсмертя радує, адже це цікаво. З іншого ж боку, якщо подумати про це трохи довше, можна злякатися. Безсмертя – це зовсім не так просто і однозначно.

Звичайно, відразу багато хто захотів б продовжити своє життя навічно вперед. Зрештою, у людини є інстинкт самозбереження,

який однозначно наказує людині жити по максимуму – стільки, скільки вийде. До того ж, у безсмертної людини з’явилася б можливість побачити майбутнє, розвиток суспільство, розвиток і появу нових технологій, нових явищ і навіть, можливо, нових живих істот. Якщо порівнювати сучасне життя із тим, що була 300 років тому, можна здивуватися тому, наскільки сильно все змінилося. Кожному з сучасників напевно дуже цікаво дізнатися, а як же все зміниться ще через 300 років. Може, тоді всі люди зможуть відкрити секрет безсмертя і стати безсмертними? Хто знає, насправді тоді може бути все що завгодно, адже людство постійно

розвивається.

Але в той же час безсмертя має також й певні негативні наслідки. По-перше, людина не знає, що її чекає після смерті. Бути може, що смерть – це позбавлення від мирських труднощів і страждання? Може, після смерті душа людина нарешті отримує таку гармонію, яку під час життя досягти просто неможливо? Крім того, безсмертна людина буде мати багато болю у своєму житті. У неї напевно будуть смертні близькі, які будуть старіти, хворіти, вмирати. Безсмертний повинен буде за всім цим спостерігати й усвідомлювати, що він ніяк не може допомогти. В його серці буде біль від розставання з рідними, близькими, цей біль буде траплятися постійно, регулярно і уникнути його не буде ніякої можливості. Чи потрібне таке життя, яке наповнене регулярним болем і розчаруванням?

Як і будь-яке інше явище, безсмертя має як переваги, так і недоліки. Говорячи особисто про мене і про те, чи вибрав би я бути смертним або безсмертним, я б все-таки зважився і вибрав безсмертя. Воля до життя у моїй свідомості рідко поступається іншим почуттям, мені подобається жити, принаймні, зараз. Крім того, у мене існує великий інтерес до того, що буде існувати через якийсь час: через 100, 200 або 1000 років. Я б хотів все це побачити і познайомитися з цим. У той же час, я віддаю собі звіт в тому, що мені доведеться зіткнутися і з деяким негативом через своє безсмертя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Безсмертя”

Categories: Твори на задані теми

Links