Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії

І. Творча спадщина І. Кочерги. (І. Кочерга у своїй творчості спирався на досвід західноєвропейської класики, виробив власне естетичне кредо і став до лав борців за національне відродження.)
ІІ. П’єси І. Кочерги – золотий фонд української драматургії XX століття.
1. Актуальність творів драматурга. (Твори 1. Кочерги цікаві тим, що автор закликає сучасників продовжувати традиції, в яких виховували їх батьки і прадіди. Його твори виховують у читачів любов до свого народу і батьківщини, готовність захищати її від ворогів.)
2. Твори І. Кочерги

на історичну тему. (Спадщина І. Кочерги багата на історичні твори. Драматург вивчав архівні матеріали, добре знав історію, а тому звертався до тих історичних подій, які мали проекцію на сучасне життя, бо порушували ті ж загальнолюдські цінності, які не змінює час.)
3. Драматична поема – улюблений жанр митця. (У своїй творчості митець поєднав велику любов до театру і глибокий поетичний талант, тому улюбленим жанром І. Кочерги була драматична поема – віршована п’єса, в якій зливаються драматичне і ліричне розкриття теми. Цей жанр дав драматургові змогу розкрити його погляди, звертаючись до поетичної умовності,

символіки, та зробити філософські узагальнення.)
ІІІ. Драматичні твори І. Кочерги – класика української драматургії. (П’єси митця і сьогодні ставляться на сценах наших театрів, залюбки читаються нашими сучасниками, є золотим фондом української драматургії XX століття.)


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Значення творчості Івана Кочерги в українській драматургії

Categories: Шкільні твори

Links