Життя – це любов

Життя – це любов В основі життя закладена любов. Частіше промовляйте: “Що я можу зробити для тебе?” Але дуже часто доводиться чути: “Що ти зробиш для мене?” Любов у своїй суті потребує від людини розкриття найкращих рис: доброти, співчуття, життєрадісності. А також постійного прагнення до досконалості.
Чим більше будеш віддавати душевного тепла іншим, тим швидше воно повернеться. У житті трапляються найрізноманітніші ситуації. І від того, хто буде поруч, залежить щастя людини. Адже є люди, які дивляться – і не бачать, слухають

– і не чують. Але більше тих, до кого можна звернутися зі своїм болем, прикрощами як до лікаря, бо знаєш, що тебе почують, вислухають з добросердною увагою. Такі люди не здатні кривити душею, бо завжди в цій душі чисто й святково. Е. Тріоле писала: “Нема нічого дорожчого від людського тепла”. І додам від себе: “І любові до людей”.
Любов’ю здатні, на мою думку, поділитися тільки оригінальні особистості, у яких до всього буденного нестандартний підхід. А духовний світ цих людей багатий та яскравий. Пригадаймо видатні постаті в українській літературі: Г. Сковорода, Ю. Яновський, Остап Вишня, О. Довженко. Чому

відзначають не тільки талант, ай людяність цих письменників? Тому що природне обдарування у них тісно пов’язано з любов’ю до людей.
Хочу звернутися до однолітків: будьте уважними один до одного, знаходьте в тих, хто поруч з вами, душі прекрасні поривання, цінуйте людей, які здатні віддавати тепло своїх сердець іншим, адже життя радісно цвіте під зливою тепла.
Розвивайте у себе талант – бути людиною!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Життя – це любов

Categories: Твори з рідної мови

Links