“З глибин моря дістають перлини, а з глибин книги знання”

Знання відіграють надзвичайно важливу роль у житті людини. Корисні знання завжди відрізняють дійсно успішного і щасливого чоловіка від невдахи. Наприклад, якщо когось є знання, він напевно зможе відшукати хорошу роботу, багато заробляти, налагодити правильне життя у власній родині і в цілому стати щасливим. Все це не так просто зробити, для кожної вдалого дії потрібно володіти відповідними корисними знаннями. А знання в свою чергу потрібно отримати. Одним з найкращих джерел для отримання знань є книга.

Однак отримати знання з будь-якої

книги аж ніяк не так просто, як хотілося б. Щоб переконатися у тому, достатньо відкрити книгу з будь-якої зі складних дисциплін і спробувати прочитати в ній щось і зрозуміти це. Для непідготовленої людини ймовірність насправді щось зрозуміти практично нульова. Більш того, деякі учні навіть не спроможні належним чином прочитувати шкільні підручники. Від незвички читання дається їм важко, іноді не вистачає концентрації. Все це, безумовно, служить прекрасним підтвердженням того, що отримувати реальні корисні знання з книг майже настільки ж важко, як і діставати перлини з морського дна.

Втім, як би там не було, а кожна

людина рано чи пізно приходить до думки про те, що їй потрібно чогось добиватися, досягати, а без нормальних знань це практично неможливо. Звичайно, багато хто воліє отримувати знання не з книг, але на практиці. В той же час інколи ніхто з твоїх знайомих або співробітників ніколи не зможе пояснити тобі щось настільки ж добре, як це написано в певній книзі. Саме в таких випадках людям доводиться звертатися до цього найбільш цінного і істотного джерела всіх знань. І успішність отримання знань буде багато в чому залежати від того, яка підготовленість у людини і чи готова вона діставати ці знання-перлини.

Як мені здається, абсолютно немарно багато дорослих людей закликають молодь читати якомога більше. Це дійсно дуже корисно, дозволяє підготуватися до самостійного життя, отримати корисні знання, стати в цілому грамотнішим, розумнішим і кращим. Отримані з книг знання ніколи і ні за що не стануть зайвими, вони можуть стати в нагоді практично в будь-якій життєвій ситуації, навіть тоді, коли ти цього не чекаєш. Краще всього починати читати щось найбільш просте і зрозуміле, поступово заглиблюватися, щоб у підсумку читати найскладніші філософські праці, наприклад, авторства Еммануїла Канта.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.33 out of 5)


“З глибин моря дістають перлини, а з глибин книги знання”

Categories: Твори на задані теми

Links