Ювілей Тараса Шевченка (допис до стінгазети)

У нашій школі ми святкували ювілей відомого українського поета – Тараса Григоровича Шевченка. У цьому святі брали участь усі класи. Учні готувались розповідати поезії поета, його балади, а також уривки з прозових творів і деякі цікаві відомості з біографії. Ось 5-ті класи підготувати матеріал про дитинство Тараса, тяжке становище кріпаків. Також на святі п’ятикласники розповідали про знаряддя праці, за допомогою яких селяни, за часів Шевченка обробляли землю, збирали врожай. Я дізнався значення деяких слів, наприклад: копа, ціп, юрок, перевесло.

Старші

класи вирішили провести урок-конкурс на краще читання поезій Кобзаря. Кожен вивчив свій улюблений вірш Т. Шевченка і прочитав його перед однокласниками. Прозвучало 20 різних поезій. А журі оголосило шістьох найкращих читців. У цей час у школі проводився Тиждень української мови та літератури. А за п’ять днів в актовому залі він завершився урочистим святом, яке підготували учні 8-го класу. Було запрошено багато гостей. Одна відома художниця привезла до школи на виставку свої картини, графічні роботи, присвячені Кобзареві. Ці роботи викликали неабиякий інтерес у присутніх. На святі також виступили

бандуристи, співачка Ольга Мар’яненко.

Продовжили шевченківські свята учні 9-тих класів. Вони виконали чимало пісень, віршів-посвят Шевченкові різних українських поетів.

Усім дуже сподобалися святкові дні, присвячені видатному українському поетові. Багато чого цікавого дізналися ми під час підготовки до ювілею. Образ великого Кобзаря став для нас близьким і рідним. Усі присутні захоплювалися любов’ю поета до Батьківщини, красою українського слова, неповторним колоритом кожного рядка з Шевченкової поезії.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Ювілей Тараса Шевченка (допис до стінгазети)

Categories: Нові твори

Links