“Їм обом потрібен час. За твором “Останній дюйм”

Відносини між батьками і дітьми бувають різними. На жаль, вони далеко не завжди ніжні, відверті і щирі. Іноді трапляється так, що батьки і діти сприймають один одного як представники різних поколінь, а не як самих близьких людей. У такі моменти дуже складно відшукати справжнє взаєморозуміння. Але трапляється і так, що в житті відбуваються дивовижні і абсолютно непередбачувані речі, які дають відносинам сильний поштовх і нове життя. Думається, що подібний випадок описаний і у творі Джеймса Олдріджа “Останній дюйм”.

Головними дійовими

особами цього літературного творіння є батько і син – Бен і Деві відповідно. Вони потрапляють в жахливу ситуацію, але дивом виживають. Батько, який через власну помилку ледь не помер сам і не убив власного сина, в результаті замислюється про життя, про зроблене і незроблене. І він розуміє, що, бути може, займався не тим, приділяв дитині не так багато часу, як було необхідно. Однак він вижив, і це найголовніше. Йому знадобиться час, щоб завоювати справжнє розуміння і повагу свого сина. Але головне в тому, що тепер у нього правильні цілі в житті, він усвідомлює, що є ключовим, а що – другорядним. Йому дійсно потрібний час,

але практично немає сумнівів, що Бен, сильна і спрямована людина, якій вдалося стати видатним пілотом, зможе впоратися і з вихованням свого сина.

Але Деві теж потрібен час. Поставте на його місце себе, подумайте про те, що він був змушений пережити. Звичайно, всі ці події не можуть не позначитися на людині, особливо коли мова йде про підлітка. Деві бачив свого батька, який був страшно покусаний акулою. Маленький хлопчик був страшенно переляканий і приголомшений. Такий стан, безумовно, впливає на дитину набагато сильніше, ніж на дорослу людину. І саме під впливом таких сильних емоцій Деві і був змушений рятувати рідну людину, при цьому йому потрібно було керувати літаком, чого він ніколи в житті до цього не робив. І після даного випадку йому, як і його батькові, точно так само знадобиться час, щоб прийти в себе, відновитися від отриманого шоку і знову стати звичайною людиною свого віку.

І Бену, і Деві, безсумнівно, потрібен час, щоб повною мірою відійти від тої страшної пригоди, що з ними сталася. Втім, особисто я повністю переконаний у тому, що обом їм вдасться це зробити. Бен – це сильна людина за визначенням, інакше він би не став умілим пілотом. Його син Деві – гідний наступник свого батька. Хлопчик, не маючи ніякого досвіду, впорався з керуванням літака, зберігши тим самим життя не тільки собі, але й своєму вмираючому батьку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Їм обом потрібен час. За твором “Останній дюйм”

Categories: Твори на задані теми

Links